Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:26 am

- Tu įsivaizduoji? Visai nesenai buvau Juodojoj Orchidėjoj pas pažįstamą, kuris už mane vyresnis mažiausiai dešimčia metų. Jis gavo man nemokamo gėrimo, nugirdė, padovanojo nuostabų žiedą... - trumpam sustojo ir pajudino kairės rankos pirštukus su brangiu žiedeliu. - ...nusivedė į savo kambarį ir pareiškė mane mylįs, - ištarė ir išsišiepė, o netrukus ir sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:28 am

-jis tau pasipiršo?
ištarė pirmą mintį, kuri šovė į galvą pamačius žiedą.
-Oho. tik tiek ir tave galima nusitempt į lovą? aš galiu nupirkti tau dar daugiu gėrimo ir gražų vėrinį.
kistelėjo antakius, žinodamas kaip baisiai Mo turėtų įsižeist.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:31 am

- Ne... - nutęsė kikendama, tačiau kažką supratusi, surimtėjo ir iš lėto prisimerkė. - Jis mane papirko papuošalu... - sumurmėjo suvokusi. Išgirdusi vaikino žodžius, įsispoksojo jam į akutes. - Kaip drįsti taip su manim kalbėti?
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:33 am

Erickas pradėjo juoktis. kitaip ir negalėjo. atsitraukęs nuo merginos, pasižiūrėjo į ją.
-juk sakau. tu paprastutė. ir tu ką tik tai įrodei.
susinėrė rankas.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:36 am

Stebėdama kaip vaikinas juokiasi, patempė lūpą, o netrukus ir apsižliumbė.
- Asilas! - išrėkė ir kūkčiodama delnais užsidengė veidą.
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:38 am

Atsiduso.
-jeigu nebūtum tokia ožka, dabar pat tavęs atsiprašyčiau ir maldaučiau neverkt. bet kadangi tu esi tu, nežadu daryt nieko.
klaktelėjo liežuviu išvaręs trumpą litaniją. Jeigu jis neklysta, tai pirmą akrtą taip elgėsi su mergina.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:42 am

Mo praskleidė pirštus ir pro juos pažvelgė į vaikiną.
- Ar tu labai manęs nekęstum, jeigu aš ant tavęs užsiundyčiau būrį Mirties valgytojų? - pusbalsiu pasiteiravo, nukreipdama žvilgsnį į kažkuriuose pastato languose įsijungiančias šviesas ir pro jas lendančias Mo šauksmus išgirdusias galvas.
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:44 am

-neee... visi jie mane pažįsta ir žino, kad amė su jais susidorotų.
pasiražė ir pamojavo kažkuriai mirties vagytojai.
-su šita miegojau du kartus.
sukrizeno, kai jaunos mv`istės veidas dingo iš lango rėmų.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:47 am

- O tu žinai, kad Amei pasiskųst galiu ir aš? - kilstelėjo antakį patraukdama rankas nuo veido ir jomis save apkabindama. - Tu šlykštus! - pareiškė prisimerkusi, kai išgirdo apie Mirties Valgytoją. - Su kuria tu dar nesi permiegojęs?
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:49 am

-taaaip. bet tu jai jau esi prisidirbus. o aš - švarutėlis.
išmetė tokią kalstingą šypseną.
-hm.... nesu miegojęs su tavim.
palinktelėjo ir užlenkė vieną pirštą.
-su Aveu.... ir Rachelle.
užlenkė dar porą pirštų. dar kiek pamurmėjo.
-naa... maždaug su dešimčia kurias tu turėtum pažinoti.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:53 am

- Gali pasiguldyt Dakotą, Rachelę, Lauren, netgi Aveu ir dar visą tuziną merginų, bet... žinai ką? - kilstelėjo antakį, u-duodama tokį retorišką klausimą. - Nieku gyvu nepermiegosi su manim, - pareiškė paneigdama ankstesnį vaikino teiginį, jog Mo galima papirkt buteliu ir vėriniu.
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:55 am

-tai aišku, kad galiu.
gūžtelėjo petukais. išklausęs, kad neva jis negalėtų pasiguldyti ir jos, kilstelėjo antakius.
-laisvai tai padaryčiau.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 3:57 am

- Taip, žinoma, - pavartė akutes. - Gal tu tiesiog ir toliau rinkis tokias mergšes kaip šitos, - dėbtelėjo į langą, pro kurį anksčiau žiūrėjo kažkokia jauna mv'iste, ir vyptelėjo Erickui.
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 4:00 am

-tu juk ne ką geresnė už jas.
prunkštelėjo.
-Monica, su tokiu savo elgesiu žemini save.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 4:02 am

- Kokiu elgesiu? - prisimerkė Mo, susidėdama rankutes sau ant klubų.
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 4:06 am

-Tokiu...
fyfiškai atstatė rankutes ir nutaisęs Mo balselį, pašaipiu balsu pasakė:
-"tu taip negalėtum padaryti, nes aš esu geresnė už tave ir aš nesu tokia, kokia mane laikai nors mane ir papirko su buteliu ir žiedu".
tada susigrūdo rankas į kišenes.
-man tavęs gaila.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35062
Registracijos data : 2011-02-13

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 9:36 pm

- Tau turėtų būti gaila savęs. Kuris iš mūsų 3,14sasi su kiekvienu nors kiek judančiu daiktu? - vyptelėjo. - Ir žinai... tiek dėl tavo, tiek dėl savo gerovės, tikiuosi, jog niekad daugiau nebesusitiksime, - atsiduso. Susilaikiusi nuo vidurinio piršto kilstelėjimo ir palinkėjimo "aptūrėk gerą dieną" Erickui, pasitraukė nuo sienos ir nuėjusi nedidelę atkarpą skersgatviu, dingo oru.
Atgal į viršų Go down
Erick Way

Erick Way


Pranešimų skaičius : 990
Taškai : 15960
Registracijos data : 2011-03-14

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 10:57 pm

-tu labai įdomiai nejudi, tarp kitko.
klaktelėjo liežuviu ir nusekęs merginą akimis, nuėjo gatve.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19942
Registracijos data : 2011-01-16

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 1:49 am

Tamsią, gūdžią, vėsią, lietingą, niūrią ir kažkam paskutinę naktį, tamsiausiame kampe pasigirdo duslus pokštelėjimas. Tamsi figūra lėtu žingsniu išlindo į šviesą, bet net ir tada negalėjai pamatyti kas ten buvo, nes ji buvo su ilgu, žemę siekiančiu apsiaustu ir plačiu gobtuvu, kuris metė didelį šešėlį ant veido. Priėjusi vieno namo vartelius ji kiek pastoviniavo ten dairydamasi. Galiausiai iš apsiausto rankovės išlindo plona moters ranka su auksiniu žiedu ant bevardžio piršto. Atkabinus vartelių skl1stį, pasigirdo aiktelėjimas. Jam nutilus ranka vėl dingo ir figūra pajudėjo. Priėjusi prie durų,pažvelgė į netoliese buvusį langą ir lėtai keliskart pabeldė. Viduje buvęs žmogus pašoko nuo sofos ir susiradęs ilgą, medinį pagaliuką patraukė prie durų.
-kas...ten?
kiek drebančiu balsu paklausė. Persona, kuri stovėjo už durų krenkštelėjo ir nutaisiusi rimtą balsą, atsakė:
-Ami. atėjau pasikalbėti.
Žmogus viduje perbąlo. taip, jis puikiai žinojo ko ta moteris čia atsivilko. lėtai, nenorėdamas jis atidarė duris. žengtelėjęs porą žingsnių atgal praleido Amę į vidų.
-pasiūlysi arbatos?
nusiėmė gobtuvą ir iš po jo pasirodė ryškiai oranžiniai, kiek banguoti plaukai, bei nuostabus veidas, kurį buvo iškreipusi kiek erzinanti šypsena.
-Tamsos Valdovas liepė tau perduoti žinutę.
pridūrė eidama gilyn į namą, o tiksliau, ieškodama svetainės.
-Aš... vis dar jam ištikimas.
drebančiu balsu prabilo vyriškis. Ami staigiu judesiu į jį pasisuko rankoje sukiodama savąją lazdelę.
-tikrai? Legilimens...
mostelėjo ir tai, ką išvydo mirties valgytojo galvoje jos visai nedžiugino.
-tai kaip paaiškinsi tai, kad Fenikso brolija sužinojo apie mūsų mažą paslaptėlę?
žengė porą žingsnių link vyro. mirtinoje tyloje jos aukštakulnių kaukšėjimas skambėjo labaiii grėsmingai.
-Jie...
-Tai buvo retorinis klausimas.-pertraukė nespėjus nieko pasakyt.-aš puikiai žinau kaip tai nutiko. ir jeigu tu, mano mielas pusbroli, žinodamas kas tavęs laukia nuo Valdovo, išsidavei priešams, reiškia tu tikrai pasirengęs mirti.
ramiu, šaltu ir griežtu tonu prabilo moteris.
-Klausyk, jie man pasiūlė gerą apsaugą. Jie sakė, kad apgins mane.
-gerą apsaugą? ar apie tokią apsaugą tu kalbi?
prunkštelėjo ir parodė savo dešinės rankos delną, nudegintą vartelių.
-Jie tuoj čia bus. jie neleis tau man nieko padaryti.
Vyrą išpylė šaltas prakaitas ir jis atsirėmė į sieną, kad išsilaikytų ant kojų.
-Hm....-nutęsė Ami.-jeigu jiems taip rūpėtum, ar nebūtų jie atlėkę greičiau? Tu juk mirties valgytojas, Vilai. Jiems tokie nerūpi.
ir ji mostelėjo lazdele be garso ištardama "crucio". Pusbroliui suklupus, Ami atsiduso.
-žinai, būčiau pasiuntusi ką nors kitą. bet man reikia išsitaisyti reputaciją. tavo draugelių dėka mes netekome Hogvartso.
-tai buvo seniai.
Pro sukąstus dantis ištarė vyras vardu Vilas [gerai skamba xD]. Moteris tik klaktelėjo liežuviu ir nužvelgė namą. Tada už durų išgirdo pokštelėjimą ir susiraukė.
-Avada kedavra.
mostelėjo į pusbrolį ir net nepažvelgusi į lavoną, išėjo į koridorių, į kurį suvirto keletas fenikso brolijos narių.
-tokią apsaugą norėjot pasiūlyti ir man? dabar jau džiaugiuosi, kad jos atsisakiau.
Jai kalbant, kažkuris iš jų paleido užkeikimą ir Amė vos spėjo išsisukt.
-Baik jau, nežadu su jumis terliotis. o dabar, jeigu pasitrauksit...
Ji žengtelėjo kelis žingsnius prie durų ir buvo grubiai pastumta. Supykusi, o tai reiškė, kad tai nieko gero, Ami suspaudė rankose lazdelę.
-Sectumsempra! Avada kedavra! Crucio!....
pradėjo mosuoti lazdele į visas puses, vis pamušdama kurį nors iš priešų. Užtrukusi gerą valandą, kol nužudė paskutinį fb narį, ji nužvelgė kruvinas grindis.
-oh, prašyčiau.
susiraukė. Pažvelgusi į laikrodėlį ant riešo prikando lūpą ir pakėlė galvą išgirdusi policijos sirenas.
-God damn it.
dar kiek pamosavo lazdele pradangindama kraują ir šiaip, visas kautynių žymes, vėl užsimetė gobtuvą ant galvos ir išskubėjo iš namo. sustojusi tamsioje vietoje pasisuko į namą, kuriame degė šviesos ir prie kurio būriavosi policija, bei kaimynai.
-manęs čia nebuvo.
šyptelėjusi pasisuko ant kulno ir tyliai dingo oru.
Atgal į viršų Go down
Edith Diaz
Švilpynės septintakursė
Švilpynės septintakursė
Edith Diaz


Pranešimų skaičius : 146
Taškai : 14303
Registracijos data : 2011-06-02

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 11:11 pm

Ji atsirado čia oru. Suspaudusi rankoje lazdelę ramiai ėjo stebėdama viską aplinkui. Tikėjosi čia pamatyti tetą (jei rimtai tai ji buvo dėdienė o.o") Amę.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19942
Registracijos data : 2011-01-16

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 11:13 pm

Ami, kaip visada tokiems reikalams pasitelkusi ilgą žemę siekiantį apsiaustą ir gobtuvą, atsirado šitam skersgatvy. rankoje spaudė kažkokį neaiškų raštelį. Pamačiusi stoviniuojančią personą sustojo per kelis žingsnius.
-ne.
gan aiškiai ištarė.
Atgal į viršų Go down
Edith Diaz
Švilpynės septintakursė
Švilpynės septintakursė
Edith Diaz


Pranešimų skaičius : 146
Taškai : 14303
Registracijos data : 2011-06-02

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 11:16 pm

- bet teta.. - suburbėjo mergina išgirdusi žodį. - aš noriu.. - patvirtino pasižiūrėdama į ją.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19942
Registracijos data : 2011-01-16

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 11:17 pm

-Man nusišvilpt ant tavo noru, edith. tu puikiai žinai, kad Allanas ant manęs supyks, jeigu tai padarysiu.
šaltu ir griežtu tonu nukirto.
Atgal į viršų Go down
Edith Diaz
Švilpynės septintakursė
Švilpynės septintakursė
Edith Diaz


Pranešimų skaičius : 146
Taškai : 14303
Registracijos data : 2011-06-02

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 11:20 pm

- grr.. jis nesužinos.. - piktai debtelėjo į Amę. - aš noriu žudyti.. - tarė ir pati mintyse išsigando savo žodžių.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19942
Registracijos data : 2011-01-16

Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 11:22 pm

-tu nesupranti ką kalbi.
prisimerkė Ami.
-Jis visada viską sužino. aš nemoku laikyti paslapčių nuo jo.
Išmetė Edith laiškelį su prašymu pasikalbėti į artimiausią šiukšliadėžę.
-be to, tu per jauna. Aš jau kentėjau nuo šešiolikinių, dėl to nenoriu daryt tos pačios klaidos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.   Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Daugiausia MV`istų apgyvendintas skersgatvis.
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Siauras skersgatvis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Mušeikų Skersgatvis-
Pereiti į: