Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 LeBaoli

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15515
Registracijos data : 2011-03-23

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 1:29 am

- Tik, aišku, nesumąstyk pas ją eit tokiame stovyje,- kiek susiraukė nužvelgdama apsvaigusį brolį.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14598
Registracijos data : 2011-06-09

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 3:27 am

Masha Ivanova rašo:
- Graži, protinga, nereali... - nutęsė tokiu ramiu balseliu. - ...bet užteks apie mane, - sukrizeno. Išsišiepusi, užsivertė stikliuką ir sugėrė visą jame buvusią degtinę. Pastačiusi jį ant staliuko, liežuviu perbraukė lūpas ir žvilgtelėjo į Andrew. - Ji ir yra ne viena, - tarė, ignoravusi jo tvirtinimus dėl santykių nebuvimo su Mo.
-Na gal ji man patikdavo anksčiau, dar prieš patenkant į ligoninę. Bet jai aš visiškai nepatikau.-pavartė akutes.-Nes ji mane aplankė tik vieną kartą. O tu...-nutesė.-Tu mane aplankei daug kartų. Tu esi tikrai nuostabi palyginus su ja.-šyptelėjo ir pakštelėjo jai į skruostą.-Na tada sekmės tau Sergej.-sukikeno.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15515
Registracijos data : 2011-03-23

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 3:36 am

- Gerai, Andrew, koks skirtumas, - pavartė akutes Masha ir susivertė sau stikliuką degtinės. Kiek susiraukusi, pasisuko į vaikiną. - Man neįdomios tavo panelės, ok? Kas buvo, tas pražuvo, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14598
Registracijos data : 2011-06-09

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 3:38 am

-Teisingai pasakyta.-sukikeno.-Dabar prisiminęs kokia tu nuostabi, kokios saldžios tavo lūpytės, aš tavęs nepamiršiu, niekaip. Tu nuostabi.-sukrizeno ir per šiaudelį atsigėrė kokteilio.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15515
Registracijos data : 2011-03-23

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 3:51 am

- Awww, koks tu mielas. Per daug mielas, - sukikeno. - Kažkas per daug prisigėrė kokteilių... - išsišiepė, pirštu baksteldama Andrew į nosytę.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14598
Registracijos data : 2011-06-09

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 3:53 am

-Nee. Pamatysi aš tą patį galėsiu sakyti kai būsiu blaivus.-sukikeno.-Bet gal ir išgėriau per daug.-sukikeno.-Reikia ko nors kito.-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15515
Registracijos data : 2011-03-23

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 4:02 am

- Žinai... - nutęsė Masha ir ant staliuko padėjusi savo stikliuką, persėdo Andrew ant kelių. Susikrovusi rankutes jam ant pečių, palinko prie jo ausies. - ...aš manau, kad žinau, ko tau reikia, - sušnabždėjo. Atsitraukusi, per petį žvilgtelėjo į Sergėjų ir vėl nukreipė akis į Andrew, maždaug duodama suprasti, jog tą kažkokį vaikinui reikiamą dalyką atlikti galima tik dviese ir, sakykim, persikėlus į viešbutį.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14598
Registracijos data : 2011-06-09

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 4:06 am

-Oh, aš noriu tavęs.-išsišiepė ir įsisiurbė į jos lūpas.-Gal persikeliam į viešbutį?-kilstelėjo antakį po kiek laiko nutraukęs bučinį ir sukrizeno.-Sergej dėl Monicos męs pagalbėsim rytoj, ok?-sukikeno ir atsitojo rankose laikydamas Mashą.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Sergej Ivanov
Magijos Ministerijos darbuotojas, hileris
Magijos Ministerijos darbuotojas, hileris
Sergej Ivanov


Pranešimų skaičius : 1612
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-06-02

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 4:08 am

Sergej pripylė dar stikliuką ir išmaukė.
-Kai meilės laivas kitam krante,te neša burės jį pas tave.
Linksmai uždainavo.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15515
Registracijos data : 2011-03-23

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 4:09 am

Sukrizenusi Masha atsakė į bučinį. Linktelėjusi po klausimo, žvilgtelėjo į brolį.
- Melomane didysai, neskubėk grįžk į viešbutį. Aš rimtai. Tu nenorėsi ten būt, - sukrizeno, adresuodama žodžius Sergėjui.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14598
Registracijos data : 2011-06-09

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 4:14 am

-Ok, męs einam.-sukikeno ir atsiveikinęs su Sergej, išėjo iš klubo ir jie Andrew su Masha rankose nužingsniavo prie viešbučio.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Sergej Ivanov
Magijos Ministerijos darbuotojas, hileris
Magijos Ministerijos darbuotojas, hileris
Sergej Ivanov


Pranešimų skaičius : 1612
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-06-02

LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 4:15 am

Jis dabaigė butelį.
-Laimės žiburys nušvito tau ir man..
Vėl uždainavo ir jau mažai trūko iki nulūžimo.Po kelių dainų Sergej išėjo į lauką ir atsisėdęs ant suoliuko nulūžo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





LeBaoli - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LeBaoli   LeBaoli - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
LeBaoli
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Gyvenamosios vietos :: Užsienis :: Prancūzija :: Kanai-
Pereiti į: