Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Namas.

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 5:55 am

Nieko netares, Andrew tiesiog priėjo prie Mashos ir atsisuko į Luką laukdamas ką pasakys Masha.
-Sakiau tau. Man nerūpi ką ji pasirinks. Man svarbu, kad ji tik būtu laiminga moteris turinti laimingą šeimą. Tegul ji klauso savo širdies.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Luke Mabey
Mirties Valgytojas
Mirties Valgytojas
Luke Mabey


Pranešimų skaičius : 278
Taškai : 15052
Registracijos data : 2011-03-14

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 5:57 am

Prunkštelėjo.
-Atrodo, kad tau tikrai taip jau nerūpi ką jinia pasirinks. Kada surepetavai šituos žodžius?
Ir nejučiom iš kišenės išsitraukėmėlyną dėžutę širdelės formos, aksominę. Atsiduso.
-Gaila.
Sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:01 am

-Klausyk, aš geros širdies, bet jei tučtuojaus neužsičiaupsi... Aišku aš norėčiau, kad ji mane pasirinktu. Bet jei pasirinks vyrą su kuriuo ji bus laiminga - tada aš irgi laimingas.
Sumurmėjo nužvelgdamas tą daiktą kurį Lukas išsitraukė iš kišenės.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Luke Mabey
Mirties Valgytojas
Mirties Valgytojas
Luke Mabey


Pranešimų skaičius : 278
Taškai : 15052
Registracijos data : 2011-03-14

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:02 am

-Nepabaigei "jei tučtuojau neužsičiaupsiu"....
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:07 am

-Jei nebūtu čia Mashos aš tau padaryčiau ką nors blogo. Bet ir šiaip negaliu.
Sumurmėjo.
-Dar ko nors norėsi paklausti ar pasakyti?
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Luke Mabey
Mirties Valgytojas
Mirties Valgytojas
Luke Mabey


Pranešimų skaičius : 278
Taškai : 15052
Registracijos data : 2011-03-14

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:10 am

-Taip.
Linktelėjo.
-Jeigu sakai, kad ji mane "myli" tai nemanai, kad jei jinai sužinotų jog tai tu padarei tau vistiek būtų... kažkas.
Nepakėlė akių, norėjo išlyditi dėžutę su jos turiniu savo žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:20 am

-Sakiau, kad negaliu taves žaloti, net jei ir noriu. Net jei Masha man leistu aš to nedaryčiau.
Sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Luke Mabey
Mirties Valgytojas
Mirties Valgytojas
Luke Mabey


Pranešimų skaičius : 278
Taškai : 15052
Registracijos data : 2011-03-14

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:22 am

-Mhm.
Lukas jau nebepajėgė nieko nei sakyti nei daryti, tiesiog atsisėdo ant žolės ir sėdėjo rankose vartydamas dėžutę.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15371
Registracijos data : 2011-03-23

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 4:11 pm

Iš kart po savo žodžių, ne, tiksliau tai, rėksmų, išgirdusi patarimą iš Luko pusės nuleist toną ir nusiraminti, kurį šiaip jau praleido pro ausis, nukreipė akis į Andrew, taip lyg niekur nieko išpliurpusį apie SAVO vaikus, kelionę ir namą. Beveik visą likusį jųdviejų pokalbį žvilgsniu lakstė tarp Andrew ir Luko, gaudydama kiekvienus jų išsakytus žodžius, ir taip taip, dėl Monicos ir tos "praeities" kažkas turės pasiaiškinti, bet kalbai pasisukus ten, kur Mashai reikėjo pasirinkt tarp dviejų vyrų, ji pasijuto kažkaip... negerai. Visai negerai.
- Andrew... - tyliai sumurmėjo, įsikibdama arčiausiai stovinčiam vyrui į ranką. Ne ne, tai buvo ne Mashos pasirinkimas, ji norėjo pranešt, kad nori iš čia dingt, bo jaučiasi labai šlykščiai. Tiesa, to padaryt kaip ir nesuspėjo, nes tiesiog nualpo.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 4:17 pm

-Masha... kas nutiko?-prikando lūpą prilaikydamas ją, kad nenukristu.-Ji nualpo... manau mums nederėtu aiškintis dabar...-sumurmėjo ir pasiemė Mashą ant rankų.-Jeigu nori gali eiti kartu.-atsiduso ir paėmes iš Mashos kišenės raktus, priėjo prie dųrų ir jas atrakino. Nieko nelaukes nubėgo į svetainę ir ją paguldė ant sofos, bei nuėjo į virtuvę paiimti stiklinės vandens, grįžo pas Mashą.-Masha... ar girdi? nagi.. kelkis..-prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Luke Mabey
Mirties Valgytojas
Mirties Valgytojas
Luke Mabey


Pranešimų skaičius : 278
Taškai : 15052
Registracijos data : 2011-03-14

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 5:01 pm

Gūžtelėjęs pečiais užėjo į namą, tada nuėjo į svetainę.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15371
Registracijos data : 2011-03-23

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:48 pm

Is leto praplesusi akiu vokus, Masha keliskart sumirksejo ir apsidaire, is karto nelabai suprasdama kur randasi. Pastebejusi Andrew, o netrukus ir Luka, nuo veido nusibrauke sviesius plaukus ir nuo sofos nukele kojas.
- As gyva, - lyg niekur nieko pareiske ir pabande pakilti is savo vietos, taciau nieko neisejo del dar kazkiek svaigstancios galvos ir visos tos nesvarumo busenos, neleidziancios tvirtai stovet ant koju.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:53 pm

-Imk, išgerk vandens.
Prikando lūpą ištiesdamas ranką su stikline.
-Gal iškviesti gydytojus?
Liūdnoku veidu pažiūrėjo Mashai į akis.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15371
Registracijos data : 2011-03-23

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 9:04 pm

Padekojusi, is Andrew paeme stikline ir atsigere salto vandens. Isgirdusi apie gydytojus, tik nemaloniai susirauke ir papurte galva. C'mooon, visi zinom Mashos nuomone apie ziobaru daktarus.
- Man viskas gerai, - patikino.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 9:21 pm

-Nu laikykis tada.
prikando lūpą ir atsisėdo ant lovos krašto.
-Jei pasijusi blogai, tai būtinai pasakyk.
Atsiduso ir pažvelgė į koridoriuje stovėjusį Luką.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15371
Registracijos data : 2011-03-23

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 2:17 am

- Taip taip, - sumurmėjo linkteldama galva. Pasekusi Andrew žvilgsnio trajektorija, prikando lūpą ir suėmė vaikiną už rankos, priversdama jį pasilenkt prie Mashos. - Man atrodo, kad jam reikia išeiti, - tyliai sušnabždėjo, aiškiai parodydama, jog būtent dabar Andrew turėtų Luką išmest iš jos namų.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 2:41 am

-Eee.. na gerai.-linktelėjo ir labai nenorėdamas, priėjo prie Luko ir pradėjo su juo apie kašką kalbėtis. Po keletos minučių pokalbio, Andrew pasakė Lukui, kad turi išeiti.(Ok, ok. sorry, kad už tave rašau xDD)Nieko netares Lukas tiesiog išėjo iš namo ir toliau nežinia kur pradingo. Kai jis išėjo, Andrew grįžo į kambarį kuriame buvo Masha.-Atleisk man... per mane jis tave paliko...-prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15371
Registracijos data : 2011-03-23

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 2:56 am

[[Labai nenorėdamas? Negi Andrew neturėtų džiaugtis? xDDD]]

Žvilgsniu nusekusi Hedysoną, Masha giliai įkvėpė ir atlošė galvą per sofos kraštą, o išgirdusi užsiveriančias namų duris, pro kurias išėjo Lukas, užsimerkė. Andrew grįžus ir prabilus, iš lėto atmerkė akis ir pakėlė į jį žvilgsnį. Šiaip jau, Mashos niekas nepalieka, tai ji palieka visus, bet tai nesigilinkim.
- Aš žinojau, kad taip bus, - sumurmėjo, omenyje turėdama tai, jog buvo priversta rinktis tarp dviejų vyrų. - Tik nemaniau, kad taip greitai, - gerokai tyliau pridūrė ir žemėn nudelbė akutes.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 3:07 am

[[Jis labai nenori su juo kalbėtis, va dėl ko labai nenorėdamas xDD]]

-Atleisk... a, a, aš tikrai nenorėjau, kad taip baigtusi...nutaisė tokį liūdną veidelį ir nuleido galvą.-Aš tikrai nesupyksiu jei nesirinksi manes... aš tenoriu, kad tu būtum laiminga..-prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15371
Registracijos data : 2011-03-23

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 3:13 am

- Man atrodo, kad mes jau pasirinkom, - susidėjo rankutes sau ant nelabai matomo, vos augti pradėjusio pilvuko ir pakėlusi akis į Andrew, nusišypsojo, stengdamasi neatrodyti liūdna. Kas aišku nebuvo įmanoma.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 3:24 am

-T... tikrai?
kilstelėjo antakį pakeldamas galvą kiek nusišypsodamas.
-Aš tikrai atsiprašau.. žinau kaip manes nekenti..
prikando lūpą ir prisėdo šalia Mashos, nuleido galvą.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15371
Registracijos data : 2011-03-23

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 3:38 am

- Nematau kodėl turėčiau tavęs nekęsti, - gūžtelėjo pečiais, pasisukdama į šalia prisėdusį Andrew. - Nebuvau teisinga nei vieno iš jūsų atžvilgiu ir nei vieno iš jūsų nenusipelniau, - prikando lūpą. - Bet... iš dalies Lukas teisus, - tyliau sumurmėjo, nudelbdama akutes kažkur žemyn. - Tu greičiausiai vaikų tėvas ir tai žinodama, negalėčiau būti su juo.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 3:48 am

-Na dėl to, kad per mane Lukas tave paliko...
atsiduso.
-taip.. tu verta esi daug geresnio, nei mes kartu sudėjus..
kiek nusišypsojo.
-Aš tiesiog negaliu gyventi be taves... jei vėl patirsiu tą jausmą... tą kai mes abudu išsiskiram.. aš tiesiog norėsiu numirti.
prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Masha Ivanova


Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 15371
Registracijos data : 2011-03-23

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 4:37 am

- Tai jį palikau. Ir turėjau senai taip padaryti, nes tokie santykiai, kokius turėjom mes su juo... - nutęsė, vėl pakeldama žvilgsnį į Andrew. - ...neturi ateities, - pabaigė mintį ir šyptelėjo. Rankų mostais parodžiusi vaikinui užsičiaupti, įsitaisė jam ant kelių ir sudėjo rankas Andrew ant pečių.
- Taip daugiau nebus, - užtikrintai sumurmėjo, omenyje turėdama dar vieną išsiskyrimą.
Atgal į viršų Go down
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 4:42 am

-Oh, tada puiku.-nusišypsojo.- Šita... kadangi jau taip nutiko... aš galvojau apie tai jau daugybė mėnėsių...-prikando lūpą pasodindamas Mashą ant sofos, o pats atsistojo.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Sponsored content





Namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas.   Namas. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Namas.
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Garwin namas
» Ricardo Namas
» Rudasis namas
» Sofi Namas.
» Berfonn namas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Gyvenamosios vietos :: Užsienis :: Prancūzija-
Pereiti į: