Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Prekybos centras

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Allan Scott
Hogvartso ūkvedys, miško sargas ir šiaip, seksualus vyras
Hogvartso ūkvedys, miško sargas ir šiaip, seksualus vyras
Allan Scott


Pranešimų skaičius : 2837
Taškai : 20675
Registracijos data : 2011-02-25

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 11:52 pm

Pėstute ir dar per lietų atlėkęs iki prekybos centro, galiausiai atsidūręs po stogu ir šiltoje patalpoje, Allanas, kiek buvo įmanoma, nusipurtė nuo savęs lietaus lašus. Ir tada pamanė, kad ant Amės gimtadienio padovanos jai automibilį. Tokį didelį, gražų ir patogų. Aišku, kad galėtų važinėti ir pats. Any hoo, nuo galvos nusitraukęs kapišoną ir prasisegęs striukę, pasuko link maisto parduotuvės. Už kelis svarus gavęs vėžimėlį, pradėjo vaikščiot pro įvairias lentynas nukrautas visokiausiais produktais ir rinktis sau reikalingus. Užtrukęs ganėtinai neilgai, ne daugiau kaip dvidešimt minučių, atsistojo prie kasos, kur susimokėjo už pasiimtus produktus, kurie buvo reikalingi paruošt skaniems pietums. Viską susikrovęs į maišelį, Allanas vėl pridengė savo plaukuoseną po saugiu striukės kapišonu ir paliko parduotuvę.
Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:05 am

Eddis pats nežinodamas kodėl, atvyko prie prekybos centro. Apsidairė ir toliau nužingsniavo.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:06 am

Pasišvilpaudama atpėdino iki prekybos centro. ji TIKRAI nesitikėjo sutikt čia kokių magų. paltuką jau buvo apsivilkusi. įėjusi vidun, pasuko prie augalų skyriaus.
Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:14 am

Eddis pasiėmė vežimėlį ir nuėjo link pieno produktų. Pasiėmęs ko reikia nuėjo toliau. Pravažiuodamas pro augalų skyrių jis neteko žado kai priešais akis pamatė Amiki.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:16 am

Sustojo pamačiusi Eddi.
-tu.
prisimerkė. Apsidairiusi ir pamačiusi krūvas žiobarų susiraukė. O1 ir dar namie paliko lazdelę! Žodžiu, pataikė su juo susitikt labai nelaiku.
Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:19 am

-Tu... Nemaniau, kad tave sutiksiu tokioje vietoje..
Jam sudrebėjo rankos, jis viena ranka ruošėsi pasiimti lazdelę, bet susilaikė.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:21 am

-jeigu kai kas nepamena, aš gyvenu visai netoli.
prisimerkė. pastebėjusi jo rankos judesį kišenės link, iškėlė pirštą.
-pilna žiobarų. jokių lazdelių.
pareiškė bandydama apsisaugot, nes... "JAI TIKRAI SEKASI."
Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:24 am

-Pamenu.
-Žinau. Todėl ir netraukiu jos.
-Girdėjau nori iš MV pasitraukti. Čia tiesa?
Sukryžiavo rankas ir įbedė akis į Ami.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:27 am

-ššš!
kai paklaikus puolė jį tildyt.
-visai nesiruošiu. nenusikalbėk!
gan garsiai pareiškė. Kaip jis gali apie tokius dalykus kalbėt viešoj vietoj?!
-ne tavo reikalas ką aš darau!
ir pradedama jį ignoruoti ,pasisuko į augalų pusę.
-taaaip.... virtuvėje ant palangės gan gražiai turėtų atrodyti šitas...

Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:29 am

-Jei tai netiesa, tai kodėl Sheilai sakei, kad nori pasitraukti?
-Aš tik klausiu..
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:31 am

-žinosiu, kad Sheilai negalima nieko pasakoti. perduok jai, kad ji kalė.
pasiuntė piktą žvilgsnį jo pusėn. tada paėmė vieną vazoną su gražiai žydinčia orchidėja ir padėjo į vežimėlį, kurį paėmė iš pradžių.
Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:40 am

-Kaip tu drįsti.. Ir ji dar pasiūlė tau pagalbos... Iš manęs pagalbos nesulauksi ir pasitenksiu, kad visi kiti FB tau nepadėtu.
Pasiėmė vežimėlį apsisuko ir šiek tiek paėjęs sustojo.
-Jei neatsiimsi žodžių, žinok tikrai pasirūpinsiu, kad ir tavo valdovas apie tai sužinotu. Bus per MŽ paskelbta, per visur, kad Amiki Ariver pagaliau traukiasi iš MV.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:42 am

Paleidusi vežimėlį ji sutingo su persigandusia išraiška veide. skruostais tuoj pat ėmė ristis ašaros. pasisukusi į jį kaip išprotėjusi prilėkė ir iš visų jėgų vožtelėjo jam į veidą su suspaustu kumščiu.
-NIEKŠE TU1 KAIP DRĮSTI MAN GRASINTI!?
surėkė. pusė žiobarų sustojo pasižiūrėti į verkiančią Amę, kuri per ašaras vos matė kas stovi priešais.
Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:51 am

Ranka jis palietė vietą kur Ami trenkė.
- O kas tau iš to? Bijai numirti? Netekti šeimos?
- MV mano šeimą išžudė! Dabar žinai kokia yra baimė netekti brangaus žmogaus?
- Ir š tetrokštu atkeršiti MV'istams už tai! Bet... Bet aš esu taikios širdies. Todėl nieko nežudysiu. Bet jei tu tuojau pat neatsiimsi žoždių apie Sheilą - aš apie tavo išėjimą iš MV visiem paskelbsiu!
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:54 am

-AŠ DĖL SAVĘS NEI KEIK NEBIJAU!
išrėkė vis dar verkdama. Žmonės jau pradėjo kuždėtis.
-IR AŠ NEKALTA, KAD TAVO SUKRIOŠĘ TĖVAI NEGALĖJO APSIGINTI. TIK PABANDYK KĄ NORS PASAKYTI, IR PRISIEKIU. PRISIEKIU, AŠ SAVOM RANKOM LĖTAI IŠŽUDYSIU VISUS, KURIE TAU BRANGŪS! lėtai ir skausmingai.
prisimerkė. šiuo metu jai buvo visiškai nusispjaut, kad žmonės gali iškviesti policiją dėl tokių jos žodžių.
-jeigu tau taip reiikia. tebūnie. aš asmeniškai jai pasakysiu, kas ji per viena.
dar kartą jam kaip reikiant vožtelėjusi, nusivalė ašaras ir nuėjo paieškoti moterų tualeto, kad galėtų nusiplauti nutekėjusi tušą.
Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:59 am

-Galvoji bijau? Sheilos tu tikrai nerasi. O daugiau artimų aš neturiu. Visi negyvi. Liko tik Sheila ir draugai. O jų tu tikrai nerasi.
-Ir su Sheila tu daugiau nesusitiksi!
-Jei taip nori. Jei neatsiimsi žodžių, Viskas kaip tik į manoma greičiau bus visiem išpasakota, kol galop pasieks Voldemortą.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 3:02 am

Atsisuko.
-NEMINĖK VALDOVO VARDO!
plaukai persidažė raudonai. visai to nepastebėjusi, ji vėl priėjo ir prikišusi savo veidelį prie jo snukučio iššnypštė:
-man nerūpi kas nutiks man, bet jeigu mano vaikas ar mano sužadėtinis nukentės, patikėk, kentėsi tu.

Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 3:05 am

-Kai tavo valdovas apie tai sužinos, ne tik tavo vyras kentės su vaiku, bet ir mirsi tu. Tad nebus ką tau man padaryti.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 3:08 am

-NEDRĮSK MAN GRASINTI!
vėl užsiplieskė. galiausiai neatlaikiusi pradėjo dusti ir apalpo. pasipiktinę tokiu Edžio elgesiu, žiobarai iškvietė greitąją.
Atgal į viršų Go down
Eddy Thompson
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Magijos Ministrės sekretorius, hileris
Eddy Thompson


Pranešimų skaičius : 1447
Taškai : 16405
Registracijos data : 2010-11-04

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 3:16 am

-Palaukite! Jai viskas gerai!
Eddis paėmė ją ant rankų.
-Aš ją nuvešiu į ligoninę.
Jis išbėgo į su ami ant rankų į lauką ir nubėgo kažkur kur nemato žiobarai ir jie dingo oru.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20005
Registracijos data : 2011-01-16

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 3:18 am

Norėtum. vyriškis, kuris matė kaip jie riejosi, neleido edžiui Amės išsivest ir perėmęs ją perdavė atvažiavusiai greitajai.
[EIK TU NAKTĮ PIENO LAKTI. AMĖS NIEKAS NEGROBS BE MANO LEIDIMO]]
Atgal į viršų Go down
Allan Scott
Hogvartso ūkvedys, miško sargas ir šiaip, seksualus vyras
Hogvartso ūkvedys, miško sargas ir šiaip, seksualus vyras
Allan Scott


Pranešimų skaičius : 2837
Taškai : 20675
Registracijos data : 2011-02-25

Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 3:28 pm

Allanas atžingsniavo iki prekybos centro. Įėjęs vidun, kur vos koją pastačius plūstelėjo malonus vėsus oras, apsidairė ir lėtu žingsniu patraukė per parduotuvę, akimis ieškodamas specialiai atskiros žaislų vaikams parduotuvės. Stebėtinai greitai ją radęs, užėjo vidun.
- Ok, Amė sakė pirkt kietus ir kuo daugiau pūkuotus žaislus... - nutęsė apsidairydamas. Ir nors akį patraukė toks mielas trolis apaugęs gaurais, žaislinis aišku, Allas kiek susimąstė. Naah, Amė taip nesakė. Arba susimaišė. Anywhooo, vyras pasiekė žaislų lentynas. Surinkęs iš ten kuo mielesnius pliušinukus, pasuko link ten, kur buvo sugrūsti paaatys didžiausi žaislai. Nusprendęs dėl vaiko nežiūrėt į kainą, nupirko Ashlei tokį didžiuuulį žaislinį meškiną. Visą tokį rožinį, su varlyte toj vietoj tarp galvos ir krūtinės, kur turėjo būt meškino ala kaklas. Pasiekęs kasą, sukrovė visus pasiimtus žaislus ant prekystalio (ir tai užėmė nemažai vietos). Darbuotojoms viską suskaičiavus, sukišus į mažiausiai porą maišų ir Allanui atsiskaičius, jis su plačia šypsena pasijamė maišus ir paliko parduotuvę, o greitai ir patį prekybos centrą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prekybos centras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekybos centras   Prekybos centras Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Prekybos centras
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Prekybos centras
» Senamiestis ir miesto centras.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Gyvenamosios vietos :: Litl Vingingtonas-
Pereiti į: