Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Baras

Go down 
+2
Monica Hilton
Ashley Kim Scott
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Edith Diaz
Švilpynės septintakursė
Švilpynės septintakursė
Edith Diaz


Pranešimų skaičius : 146
Taškai : 14276
Registracijos data : 2011-06-02

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:00 am

Stebėjusi vaikiną iki pat to kol gavo ženklą eiti jam iš paskos. Nutipenusi iki durų ir stabtelėjusi bei palaukusi kol ponas Deppas, kaip buvo pavadintas preeitame poste įžingsniuos į patalpą mergina tyliai ir ramiai įėjo ir dar tyliau uždarė nors ir girgždančias duris. Pamačiusi, kad Deppas laukia jos kalbos prabilo:
- Eisiu iškart prie reikalo ir pasakysiu kodėl norėjau pasikalbėti su jumis.. aš.. aš.. - sumykčiojo ir susikaupusi ir giliai įkvėpusi oro baigė. - aš noriu įstoti į Mirties Valgytojų gretas.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:06 am

Edith pradėjus mikčioti, vaikinas pavartė akis. Rodydamas mažiausią įmanomą pagarbą merginai, jai kalbant net nesiteikė stovėti vietoje ir žiūrėti į savo pašnekovę, tiesiog lėtu žingsneliu vaikščiojo po kambarį, neva žiauriai susidomėjęs patalpos interjero detalėmis pirštu perbraukė per kelis iš pažiūros brangesnius daiktelius. Švilpei galiausiai pasakius ko nori, Deppas stabtelėjo ir apsisuko, žvilgteldamas į merginą.
- Ir? - kilstelėjo antakį, nelabai suprasdamas kokio velnio ji kreipiasi į grupuotės vadą - juk pastarasis, Voldemortas, savarankiškai narių neįšventindavo ir visi tai žinojo. - Aš tokių reikalų netvarkau, - vyptelėjo, prieidamas arčiau Edith.
Atgal į viršų Go down
Edith Diaz
Švilpynės septintakursė
Švilpynės septintakursė
Edith Diaz


Pranešimų skaičius : 146
Taškai : 14276
Registracijos data : 2011-06-02

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:13 am

Tyliai prunkštelėjo, kad ponas Deppas negali net normaliai padaryt ar nepadaryt ją MV'iste ir mintyse pasišlykštėjo apskritai jo elgesiu. Kaip galėdama sulaikydama savo nervus, kad nepradėtų rėkt - ką ji dažnai.. žvelkime tiesai į akis ji visada tokiais atvėjais darydavo ji kaip galėdama mandagiau pasiteiravo:
- tuomet.. į ką turėčiau kreiptis, jeigu jau jūs negalite tiesiog manęs padaryti nare. - susivokusi, kad pastaruosius žodžius ištarė gan įžūliai ji suspaudė savo kumštukus ir pradėjo laukti pašnekovo atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19915
Registracijos data : 2011-01-16

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:14 am

Ami atsirado netoli baro. užsimetusi kapišoną ji įėjo pro duris, kurios tuoj pat sutilindžiavo varpeliu. užeigos lankytojų akys nukrypo į atėjusią merginą ir pusė jų tuoj pat prišoko prie jos.
-Kodėl? kaip kas? už ką?
pradėjo klausinėti. to Amei trūko mažiausiai - visuotinio mirties valgytojų dėmesio.
-nieko nežinau. bet aišku sužinočiau, jeigu kuris nors iš jūsų pastatys man tekilos.
atsisėdo prie bato. Amės vieni mėgstamiausių - lateksinių drabužių tyliai krekštelėjo jai atsisėdus. gavusi didelė taurę tekilos atsigėrė ir pasisuko į nekantraujančią minią.
-Valdovas buvo niekingai nužudytas... oo, man baigėsi gėrimas.
sukrizeno pastatydama jau tuščią stiklinę. jai tikrai reikėjo užsimiršt kiek ji visko spėjo prisigalvot. kažkas nupirko jai dar vieną taurę ir ji tęsė.
-tai padarė gan gerai žinomas mirties valgytojas, kurį dabar turėtume vadinti...ik... valdovu.
Ami kiek apsinešė baigusi antrą taurę. pareiškusi, kad jai reikia pertraukėlės nuo gėrimo, kad spėtų jį suvirškinti papasakojo kiek žinojo praleisdama smulkmenas iš kur ji jį pažįsta ir panašiai. tiesiog pasakė kas jis toks.
-ir tas niekšas dabar man skolingas, už tai kad visiem skelbiu apie jį.
dar kart žagtelėjo ir nusisukusi į barą, liepė padavėjui atnešti jai kokakolos. ji juk nenorėjo taip greit pasigert. Suėmusi šiaudelį lūpomis patraukė gėrimo ir ilgai spoksojo į butelius galvodama kurį jų užsisakyt.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:18 am

Stebėdamas kaip mergina bando susitvardyti nepradėjus klykti ar bent jau nevožus storžieviškam Deppui, vėlgi per ilgiausiai neišlaikė žvilgsnio ties Editha ir prisėdo ant sofos.
- Visų pirma, prieš į ką nors kreipdamasi, turėtum suvaldyti savo toną, - kiek susiraukęs pareiškė, omeny aiškiai turėdamas girdimą įžūlumą merginos balse. - Kreipkis į ponią Scott, - atsainiai mestelėjo gūžteldamas pečiais, su akivaizdžiai girdima pašaipa tariant josios pavardę ir prilipinant "ponios" etiketę.
- Paprastai ji tvarko tokius reikalus, - sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Edith Diaz
Švilpynės septintakursė
Švilpynės septintakursė
Edith Diaz


Pranešimų skaičius : 146
Taškai : 14276
Registracijos data : 2011-06-02

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:24 am

Pagaliau gavusi tai ko tikėjosi nors visai nenorėjo ir išgirdusi savo tetos pavardę ji tiesiog sau prunkštelėjo ir tarė:
- būtent prieš jūsų ieškant aš į ją ir kreipiausi.. ji pasakė "negaliu. Voldemortas mirė. Daugiau aš neatsakinga už tai. " taigi kreipiausi į jus. - išdėstė.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:36 am

- Dėl dievo, - pavartė akis, pakildamas iš savo vietos. Priėjęs prie merginos, grubiai suėmė jos ranką, atitraukė jos bliuskutės rankovę iki alkūnės ir išsitraukęs savo lazdelę, bedė ja merginai į kairės rankos dilbį. Nuo vaikino lazdelės galo jos odoje ėmė raitytis juodas ženklas. Ranką diegti turėjo lygiai taip pat, kaip ir darantis ilgalaikę tatuiruotę - na gerai, gal gerokai stipriau. Stipriai spausdamas Edith riešą, kad jausdama skausmą ji negalėtų sujudinti savo rankos, galiausiai atitraukė lazdelės galą nuo jos odos ir įsidėjo juodmedžio gabalėlį atgal į kišenę. Netrukus teikėsi paleisti ir merginos riešą.
- Tu negali sakyt, kad tu Mirties Valgytoja, jeigu sumanysi palikti grupuotę - tu mirsi... - nuobodžiaujančiu balseliu ištarė ir pavartė akis. - Dabar dink iš čia, - gerokai įsakmiau metė ir nelaukęs kol iš kambario pasišalins mergina, pats pirmas jį paliko.
Nužvelgęs kilusį šurmulį užeigoje ir visų burtininkų dėmesį sutelktą į vieną moterį, kurią tuoj pat pažino, su menka šypsenėle prisiartino prie baro.
- Vilką mini, vilkas čia, - atkreipdamas Amės dėmesį į save tarė ir prisėdo šalia. - Mieloji, tu girta, - pareiškė, aiškiai galėdamas užuosti alkoholio tvaiką nuo moters. Nužvelgęs stiklinę kolos, prisitraukė ją prie savęs ir per šiaudelį siurbtelėjo gazuoto gėrimo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19915
Registracijos data : 2011-01-16

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:39 am

išgirdusi balsą, kurio šiandien nenorėjo girdėt labiau už viską, Ami susiraukė kai iš jos buvo atimta kola.
-čia mano.
pasiėmė stiklinę sau. apžiūrėjusi šiaudelį išmetė jį už nugaros ir išgėrė likusią kolą. aišku, paprastu atveju ji būtų kiek papletkinus su barmenu, bet kadangi prisistatė nekenčiamiausia persona žemėj, ji užsisakė kažko labai stipraus.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:47 am

Mostelėjęs barmenui sustoti ir prieiti prie Deppo, paprašė Amės užsakymą atnešti jam, o moteriai užsakė dar vieną stiklinę kolos. Gavęs stikliuką su kažkokiu stipriu gėrimu, kurį gauti turėjo Amę, suėmė stikliuką ir jį visą susivertė, vienu mauku ištuštindamas. Stumtelėjęs Amei jos ką tik atneštą stiklinę kolos su ledukais, nužvelgė moterį.
- Tu girta, be to atrodai kaip kekšė, - tiesiai šviesiai tarė ir gūžtelėjo pečiais, po savo įžeidimo nebijodamas labai galimo antausio iš moters pusės. Pripažinkim, lateksinė suknelė Amės figūrai tiko. Netgi labai tiko, o kur dar jos nuostabūs rausvi plaukai, tačiau tas girtumas pliuso moters įvaizdžiui tikrai nepridėjo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19915
Registracijos data : 2011-01-16

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:50 am

Susiraukusi, kad Deppas atėmė jos užsakymą, apkabino stiklinę kolos.
-tu griauni mano gyvenimą. rimtai. aš dabar vartyčiausi lovoj su savo vyru, bet ne. dabar sėdžiu čia ir geriu.
piktai sumurmėjo pasitvarkydama suknelę ties krūtine.
-ir man visiškai nusispjaut ką tu manai.
pridūrė pasiūsdama jam kiek apgirtusį ir piktą žvilgsnį. paprašiusi šiaudelio, įmerkė jį į kolos stiklinę ir atsigėrė.
-nekenčiu tavęs.
sumurmėjo ir pradėjo pūst burbulus pro šiaudelį. nu žinot kaip ten būna, kad iš gėrimo pradeda virst burbulai kai puti orą į vidų.[[Fizika >.>']]
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:55 am

- Nesuprantu kas tave sustabdė nuo vartymosi lovoj, - gūžtelėjo pečiais. Atsukęs Amei šoną, mostelėjo ranka barmenui nešti dar vieną stikliuką to paties, ko ir prieš tai. - Neprivalai gerti, be to, galiu pasiūlyti kitą kompaniją, su kuria gali 'vartytis' lovoj, - abejingai ištarė, vėl pasisukdamas į nepatenkintą moterį. Gavęs savo gėrimą, suėmė stikliuką, nukreipdamas žvilgsnį į alkoholinį skystį, bandydamas įvertinti kas per gėrimas čia yra. Kadangi kankino noras visą tai kuo greičiau išgerti, neleido sau ilgai kankintis ir susivertė alkoholį.
- Žinau, kad tu mane dievini, - sukikeno, ant baro su trenksmu padėdamas stikliuką.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19915
Registracijos data : 2011-01-16

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 1:59 am

-tu. per tave mano vyras ant manęs supyko.
nutaisė dar vieną piktą žvilgsnį.
-oh, tikrai? sakyk kur turėčiau ją rasti.
pakėlė apgirtusias akis į vaikiną. taip, Amei dabar buvo visiškai nusispjaut ką Allanas pamanys veliau. taip sakant, Amė dabar gyveno dabartizmo principu.
-O taip. lenkiuosi tau, Dieve gailestingas.
prunkštelėjo išliedama kolą ant savo palto. susikeikusi nusiėmė jį taip parodydama visą suknutės grožį. ištiesusi jį barmenui liepė pakišt po vandeniu. pat i tuo metu, gavusi servetėlių šluostėsi kelėnus.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:04 am

- Supyko? Bet realiai aš juk nieko nepadariau, - sumirksėjo, šį kartą tikrai nesuprasdamas už kokį pridarytą brudą jam ką tik buvo mesti kaltinimai dėl Scotto pykčio. Išgirdęs sekančius moters žodžius, ranka parodė į save, aiškiai siūlydamas geriausią variantą iš visų burtininkų buvusių būtent šitoje užeigoje. Amei apsiliejus ir netrukus nusitraukus paltą, nesistengdamas nuslėpti nepadoraus savo žvilgsnio, nužiūrėjo moters suknelę, nekuriomis vietomis tikrai per daug ankštą Amės kūnui.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19915
Registracijos data : 2011-01-16

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:07 am

-jam nepatinka, kad kažkas kitas mane turėjo. ir štai išlendi tu. mano girtos paauglystės nuotykis.
sumurmėjo kiek praskėsdama kojas ir išvalydama ten subėgusią kolą. baigusi kiek tvarkyti save vilgtelėjo į jo rodomą variantą.
-negi tu manai, kad būdama girta dar nepasimokiau?
suprunkšdama nusijuokė ir visiškai ignoravo vaikino žvilgsnį ties Amės kūno linijomis. tiesa pasakius, jai patikdavo, kai vyrai ją nužiūrinėdavo. taip ji galėdavo suprasti, kad ji yra geidžiama.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:15 am

O dieeeve, Amei prasiskėtus, Deppas nuoširdžiai užsigeidė tik vieno - stebėti ją iš visai kitos perspektyvos, pavyzdžiui, iš priešais. Žinoma, tam trukdė tas kvailas baras.
- Nuotykis? - šiek tiek garsiau nei reikėtų tarstelėjo, kilsteldamas antakius. - Aš manau, kad tai buvo gerokai daugiau, nei nuotykis, - sušnabždėjo palinkęs prie moters. Sukrizenęs, specialiai pirštukais kliudydamas tuos raudonus suknelės šniurelius ties Amės krūtine.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19915
Registracijos data : 2011-01-16

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:20 am

Jo pirštams užkliudžius Amės suknelės raištelius, ji pažvelgė žemyn, iš kur atsivėrė neblogas jos krūtinės vaizdas.
-aišku, kad tai buvo tik nuotykis. aš juk buvau girta.
pakėlė akis į Deppą ir prisimerkė.
-ir kodėl per tave aš dažniausiai nusigeriu?
taip flegmatiškai suklapsėjo akim.
-nekenčiu tavęs.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:23 am

- Nežinau, - atsidusdamas nuoširdžiai prisipažino, juk ne Deppas kaltas, kad prie jo būnant kyla noras gerti. Eilinį kartą Amei išreiškus didelę neapykantą vaikinui, pavartė akis ir pakilo nuo kėdės.
- Viskas, - pareiškė. - Namo tavęs niekas nepriims, likimo valiai tavęs visgi nepaliksiu, taigi tau teks permiegoti pas mane, - sumurmėjo, iš kišenės traukdamasis piniginę ir ruošdamasis užmokėti už užsisakytus gėrimus.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19915
Registracijos data : 2011-01-16

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:26 am

-neee, aš geriu ne prie tavęs, o dėl tavęs. tu pasirodai iš niekur.
atsakė Amė ir atgavo šlapią paltą.
-o, tai tu dabar vaidini didvyrį?
paklausė šiaip ne taip atsistodama nuo kėdės.
lygsvarą sugebėjo išlaikyti tik įsikabinus Deppui į parankę, nuo kurios tuoj pat atsitraukė.
-mm... žadi už mane sumokėti? kaip miela iš tavo pusės.
užsimetė paltą ir susisagstė jo šniūrelius, kad ne taip šviestų visa suknelė.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:32 am

- Bet aš juk nudėjau Voldemortą ir tu gali ramiai gyventi, nebijodama belenkada dėl jokios priežasties gauti Crucio, tiesa? - abejingai tarė ir gūžtelėjo pečiais, visgi negalėdamas neprisiimti sau didžiausio nuopelno už tamsos valdovo mirtį. Amei susvyravus, nesuabejojęs ištiesė jai ranką, būtent į kurią moteris netrukus ir įsikibo.
- Už tave? - kilstelėjo antakius, ištiesdamas barmenui neaiškios piniginės vertės banknotą. - Aš sumoku už save, o tu, mieloji, lieki skoloj užeigai, - plačiai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 19915
Registracijos data : 2011-01-16

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:36 am

-crucio yra visai nebaisus. turėtum kada nors pabandyt.
numojo rankute pasitvarkydama paltą.
-aš ir sakau, kad tai būtų per gerai, kad būtų tiesą.
prunkštelėjo ir lazdelės pagalba atsidangino čia savo piniginę, iš kurios tuoj pat ištraukė reikiamą sumą. ir piniginė tada dingo.
-žinai? geriau miegosiu gatvėj. neaišku ko tu pareikalausi už tai, kad praleidau naktį pas tave.
stengdamasi eiti visai tiesiai, kad jai neblogai išėjo, o tai reiškė, kad ji dar kažkiek suvokia ką daro, Moteris nuėjo durų link.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:42 am

- Mhm, puiku, - llinktelėjo. Prisimenant tai, kaip Amė klykė po to, kai Voldis ją nukryžiavo būtent crucio kerais, pavartė akis, aiškiai suvokdamas, jog moteriai į galvą nemenkai kalė visas tas šiandien išgertas alkoholis. Susikišęs savo ir taip per storą piniginę į kišenę, pasisuko į Amę.
- Gatvėje yra blogesnių už mane, kurie šitaip nesicackina. Ir patikėk, jų naguose tu tikrai nenori atsidurti, - sumurmėjo, letu žingsniu (nors greitinti tempo nebuvo reikalo, kadangi Amė durų link judėjo vėžlio greitumu) eidamas paskui moterį. Vos jai praėjus pro duris, suėmė Amę už rankos ir prieš jos valią ar ne, bet kartu dingo oru.
Atgal į viršų Go down
Edith Diaz
Švilpynės septintakursė
Švilpynės septintakursė
Edith Diaz


Pranešimų skaičius : 146
Taškai : 14276
Registracijos data : 2011-06-02

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 2:18 pm

Kai Deppas suėmė jos ranką ir 'įstatė' jai tamsos ženklą Editai labai skaudėjo tačiau iš visų jėgų susitvardžius ji užsimerkė, po to vėl atsimerkė. Po vaikino pasišalinimo iš patalpos tuo pačiu ir paliepimo nešdintis jai taip pat ji palaukusi minutėlę kol skausmas sumažės vis dar susiėmusi už rankos ji tyliai pasišalino iš baro kuo labiau stengdamasi, kad jos čia nebūtų pamačius teta.
Atgal į viršų Go down
Ivana Reyes
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Ivana Reyes


Pranešimų skaičius : 220
Taškai : 14177
Registracijos data : 2011-07-28

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 6:24 pm

Rūkydama ilgą, ploną cigaretę, Ivė atsirado netoli baro. nusprendusi šiandien atsipalaiduoti užsuko ten ir nužvelgė visus lankytojus.
-baaah.... nieko gero.
susiraukė turėdama omeny savo skonį. nuėjusi prie baro užsisakė ugninės su ledukais ir toliau žvalgėsi.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14437
Registracijos data : 2011-07-11

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 6:59 pm

Maždaug dėl tokių pačių priežasčių, prie savo numylėtos ir pamėgtos užeigos oru atsirado Deppas. Stumtelėjęs duris, įėjo vidun ir apsidairė, negalėdamas nepastebėti moteriškosios lyties atstovės prie baro. Būtent netrukus prie jo ir priėjęs, įsitaisė šalia Ivanos ant aukštos baro kėdės. Kaip tik tada barmenas atnešė jos ugninę su ledukais.
- Šitas mano sąskaita, - tarstelėjo, pasisukdamas į merginą.
Atgal į viršų Go down
Ivana Reyes
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Ivana Reyes


Pranešimų skaičius : 220
Taškai : 14177
Registracijos data : 2011-07-28

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 7:02 pm

Suėmusi stiklinę ir išgirdusi nepažįstamojo žodžius šyptelėjo ir pasisuko į jį.
-kažkas šiandien labai dosnus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Baras
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Mušeikų Skersgatvis :: Juodoji Orchidėja-
Pereiti į: