Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Parkas

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 5:19 am

Tankiai alsuodama Ami su Monce, kurią laikė už alkūnės, atsirado parke. Kadangi žiobarų veik nebuvo, moteris per daug nesijaudino dėl staigaus atsiradimo. mostelėjusi aplink jas ir suolelį, kad dukterėčia negalėtų dingt oru kur panorėjus, pasodino ją.
-sugalvojai nusižudyt?!
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 5:28 am

Ne iš karto susigaudžiusi kur atsirado, Mo geriau apsidairė tik pasodinta ant suolo. Virpančiom rankom nuo veido patraukusi plaukus, pakėlė akis į tetą.
- Lyg tau tai rūpėtų! - metė. Giliai įkvėpusi, pakilo iš vietos. - Negalim čia sedėt ir nieko nedaryt, tu turi jį iš ten ištraukti, - beveik primygtinai tarė, stipriai suėmusi Amę už tų minkštų vietų rankose tarp peties ir alkūnės.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 5:32 am

-tu man rūpi, Monica.
prisimerkė matydama ją tokią isterikuojančią, tik atsiduso ir nunarinusi galvą ją papurtė.
-jeigu ten nuvykčiau tik pridaryčiau daugiau bėdos. Jis pats pasirinko.
atsiduso ir vėl pasodino dukterėčią.
-užmiršk jį. dabar svarbiausia - kaip reikės išsukti tave, kad buvai su juo.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 5:35 am

Išgirdusi, kad Amei rūpi, Mo prikando lūpą. Turbūt su teta taip nesikalbėjo nuo ligoninės, kai ten buvo nugabenta jos pačios. Vėl apsodinta ant suolo, tuščiu žvilgsniu spoksojo į nebylią žemę, leisdama akyse kauptis ašaroms.
- Užmiršt?.. - pakėlė akis, į Amę dėbteldama kaip į kokią beširdę. - Kaip gali taip sakyt? - pasibaisėjus sušnabždėjo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 5:38 am

-pagal mane... jo jau nebeturėtų būti tarp mūsų.
atsiduso Ami vis dar stovėdama priešais Monicą.
-ei. žinau, kad skaudu, bet palaikyk ašaras vėlesniam laikui. valdovas tikrai tave pasikvies aiškintis.
prikando lūpą. taip, ji elgėsi netaktiškai bet Moncės uodega svyla ir Amė turi ja pasirūpint.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 3:45 pm

- Tai aš kalta. Žinojau, kad nutiks kažkas negero, žinojau ir vistiek jo nesulaikiau, - virpančiu balseliu sumurmėjo Monica. - Nu ir tegul kviečiasi. Tegul kankina, tegul žudo, tegul nors ir už išdavikę laiko, man tas pats! - beveik klykdama tarė. - Visi, kurie man buvo brangūs, yra anam pasauly, - gerokai tyliau sumurmėjo ir veidu įsikniaubė į savo delnus.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 3:52 pm

-Monica, tu prašaisi pačio baisiausio.
atsiduso Ami prisiminusi tą skausmą, kurį atkentėjo už Hogo praradimą.
-Žinai, jeigu ne Ashley ir Allanas aš būčiau maldavus, kad mane nužudytų. tu irgi turi dėl ko gyventi.
sudėjo delnus ant dukterėčios pečių ir pritūpė, kad galėtų žiūrėti jai į akis.
-dar yra daug žmonių, kuriems tu esi brangi. leisk man sugalvoti ką nors, dėl ko tau nereiktų iškentėti ko nors panašaus, ką kentėjau aš, kai jis sužinojo, kad praradau Hogvartsą.
tyliu balsu tarstelėjo.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 4:03 pm

Pajutusi Amės delnus ant savo pečių, iš lėto patraukė nuo veido delnus ir iš po pandos akių pakėlė žvilgsnį į tetą.
- Dar nemačiau jūsų dukrelės, - sugebėjo nusišypsoti ir ranka nusivalė skruostu riedančią ašarą, nejučiom prisiminusi apie savo ketinimus dar nėščią Amę įskųsti Valdovui. Nuleidusi akis, giliai atsiduso trūkčiojančia krūtine ir prikando lūpą. - Tai buvo labai baisu? - beveik negirdimai ir tik lūpomis paklausė.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 4:18 pm

-turėsi progą pas mus apsilankyti.
švelniai šyptelėjo. išgirdusi klausimą, nuėmė šypseną nuo savo veido ir prikando lūpą
-neįsivaizduoju kaip galėjau tai iškęsti.
tyliu balsu sumurmėjo, vėl prisimindama tą veriantį skausmą.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 4:40 pm

- Tu juk... - nutęsė kiek prisimerkdama, bandydama surasti geresnį žodį Amei apibūdinti. - ...jo ištikimiausia narė, jis nieku gyvu nebūtų tavęs nužudęs, o va mane... - prikando lūpą. - Kas aš jam? Juk esu visiškas niekas teta, aš nenoriu dar numirt, - atsiėmė anksčiau išsakytus savo žodžius, stengdamasi susilaikyti nuo dar tragiškesnio apsiašarojimo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 4:44 pm

-jeigu būčiau maldavus - būtų nužudęs.
gūžtelėjo pečiais.
-štai dėl to, Monica, mes turim ką nors sugalvoti...
prikando lūpą įtemptai galvodama.
-žinau. tiesiog suversk viską man. taip bus paprasčiau. pasakyk jam, kad aš tau liepiau sekti tą vaikiną, nes tu išgirdai kaip jis ketino keršyti už tėvus?
dėl paskutinio teiginio Ami nebuvo įsitikinusi, bet tikėjosi, kad pataikė.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 10:38 pm

- Tokių kaip tu daugiau nėra, taigi, jei jis būtų tave nužudęs tau maldavus tą padaryti, jis būtų paskutinis kvailys, - tvirtai tarė, ir greitu rankos mostu nusivalė ašaras. Išklausiusi planą, kiek prisimerkė, pilnai įsitikinusi, jog taip sumeluot prieš Valdovą nesugebės, o kur dar mintis, jog jis meistriškai įvaldęs legilimantiją. Prikandusi lūpą, nežymiai gūžtelėjo pečiais. - O jeigu jis viską perpras? Tada klius ne tik man, bet ir tau, - sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 10:44 pm

-jis girdėjo kalbas apie mano išėjimą iš Mirties valgytojų. jam būtų visiškai nusispjaut.
gūžtelėjo petukais vis dar žiūrėdama į dukterėčią.
-Oj, aš jau nebebijau.
klaktelėjo liežuviu.
-beet.... galėtume imtis kelių atsargumo priemonių.
atsargiai rinkdama žodžius pratarė, turėdama omeny vieną paprastutį užkeikimą, kurio metu Ami galėtų laisvai laviruoti Mo prote ir neleisti jai susimauti.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 10:51 pm

- Aš bijau teta, - sumurmėjo su nežymia isterijos gaidele balse. Nutraukusi akių kontaktą su Ame, susikėlė kojas ant suolo, juk vistiek teta neketino sėstis šalia. Prisitraukusi kelius prie krūtinės, juos apsikabino rankomis, žiūrėdama į kažkokį medį horizonte.
- Jeigu pradėčiau klausyt savo proto, niekada nebeįsivelčiau į tokias nesąmones, - labiau sau sumurmėjo. Išgirdusi Amės balsą, pasuko galvą į ją, vėl į jos veidą nukreipdama akis. - Tu nori mane užkeikti nedovanotinais kerais? - kilstelėjo antakį. Oh, ta idėja, kad Monicą valdys Amiki,merginai visai nepatiko.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 10:54 pm

-Nusiramink, tau nėra ko bijoti.
sumurmėjo Ami tokiu.... pasitikėjimą keliančiu balsu.
-jeigu aš klausyčiau savo proto, dabar nebūčiau mirties valgytoja.
atsiduso apsidairydama.
-klausyk, aš tik pasiūliau. nieko geriau nesugalvoju. Tik bandau rasti išeitį kaip tau nenukentėti.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 10:57 pm

- Same here, - išspaudė liūdną šypseną Mo. Giliai atsidususi, prikando lūpą. - Turbūt kitos išeities nėra?
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 11:02 pm

-nebent esi profesionali oklumantė ir sugebėtum neįsileisti Valdovo į savo smegenis?
atsistojo ir pasitvarkė suknelę.
-žinai Imperio kerai yra patys geriausi iš visų trijų nedovanotinų.
sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 11:09 pm

[[Ha, tik dabar pažiūrėj taškų parduotuvę. Pasirodo esu nusipirkus oklumantiją xDD]]
- Tiesą sakant... - pradėjo Mo, Amei užsiminus apie profesionalią oklumantiją. - ...nieko, - sumurmėjo nudelbdama akis žemėn. Nebuvo tikra, jog galėtų tai pakelti ir stengdamasi užverti savo protą tuo pačiu meluotų į akis Voldemortui. - Su jais irgi galima sukelti nemažai žalos, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 11:12 pm

-hm... tikriausiai net man būtų sunku prieš jį atsilaikyt.
atsiduso ir susidėjo rankas ant klubų.
-taip, galima. jeigu užvaldytam žmogui linki pikto. o ir šiaip, tiems kerams visai paprasta atsispirti.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimePen. 06 24, 2011 2:41 am

- O jis ummm... - kiek prisimerkė Mo. - ...nesupras, kad esu užvaldyta? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimePen. 06 24, 2011 2:46 am

-neturėtų. šituos kerus aš visai neblogai įvaldžius.
gūžtelėjo pečiais.
-ir šiaip, galėtum pasiteisinti, kad buvai užkeikta ilgą laiką. tai paaiškintų kodėl taip elgeisi smirdžių dvare.
dar kartą apsidairė, kad kartais koks nors ne tas žmogus jų neišgirstų.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimePen. 06 24, 2011 2:52 am

- Ok, palauk, - kilstelėjo pirštą Mo, mintyse permesdama planą. - Nusigaunu į naują Vooo...aldovo buveinę kai jis mane pakviečia, aišku, jau būnu užvaldyta, ir pasakau, jog aš dirbau kaip tavo agentė ir šnipinėjau Mike, nes tu iš kažkur išgirdai, jog jis ruošiasi keršyt valdovui? Taip? - prikando lūpą pasitikslindama.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimePen. 06 24, 2011 2:54 am

Išklausė Moncės pakartoto plano ir linktelėjo.
-būtent.
pasižiūrėjo į dukterėčią, tikėdamasi, kad jeigu Voldemortas ką nors ir baus, tai tik Amę.
Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35128
Registracijos data : 2011-02-13

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimePen. 06 24, 2011 2:59 am

- Geeeerai... - neužtikrintai linktelėjo. - Tai man dabar tiesiog laukti? - įsmeigė akutes į tetą.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitimePen. 06 24, 2011 3:00 am

-galim nueiti pas mane.
pasuko galvą namų pusėn.
-galbūt Allanas su Ashley jau namuose.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Parkas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Parkas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Parkas
Atgal į viršų 
Puslapis 38Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Parkas
» Parkas
» Parkas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Gyvenamosios vietos :: Litl Vingingtonas-
Pereiti į: