Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Eifelio bokštas

Go down 
+5
Gabrielle de Gilbert
Will Howardson
Aveu Noringhton
Amiki Scott
Allan Scott
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Andrew Hedyson
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)
Andrew Hedyson


Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 14454
Registracijos data : 2011-06-09

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeSk. 07 24, 2011 3:50 pm

-Hmm, kas ten supypsėjo?-kilstelėjo antakį.-Anw, laikykis.-sukikeno ir kai nebebuvo žmonių lifte, abudu dingo oru.
Atgal į viršų Go down
http://www.talk4ever.lt/
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 12:46 am

Po Violet paliktos tylos (na, netiesiogine prasme, bo juk jiedu lėkė septyniasdešimties kilometrų per valandą greičiu miesto gatvėmis su kabrioletu, tyla buvo tiesiog neįmanoma), nebetaręs nieko, nebent tai, kad mašiną jam padovanojo tėvas, kaip ir gyvenamuosius pastatus trijuose skirtinguose šalyse, bei kad jo šeimai priklauso keturių-penkių žvaigždučių viešbučių tinklas, galiausiai stabtelėjo ties automobilių stovėjimo aikštele kažkur netoli Eifelio. Radęs vietą savo mašinai, iš spynelės ištraukė raktus ir žvilgtelėjo į Vi.
- Reikės šiek tiek paeit, - pranešė, pro merginos petį žiūrėdama į netolumoj stovintį bokštą. - Tau viskas gerai? - susirūpinęs pasiteiravo po to, kai pastebėjo jos veidelyje kažkokį nežymų išgąstį.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 12:54 am

-Man? Ai, man viskas gerai.
Greitai pakėlė akis į jį ir atsisegė diržą
-Tik prisiminiau vieną žmogų.
Tyliai pridūrė ir nukreipė žvilgsnį į bokštą. Tada rankomis pasitrynė akis ir šyptelėjo.
-o tu nebijai aukščio?
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 1:16 am

Išgirdęs, kad Vi viskas gerai, nusišypsojo ir permetęs rankutę per sėdynę, kuria pasirėmė skruostą, dabar sedėjo pusiau persikreipęs į merginos pusę.
- Nebijau, - tarstelėjo gūžteldamas pečiais. - Ten begalė turėklų, kurie tikrai neleis iškrist, jeigu tu turi omenyje TĄ aukščio baimę, - sukrizeno. - Iš Eifelio gali iškrist tik jeigu padarai tai pats, - sumurmėjo, aiškiai užsimindamas apie čia įvykusias savižudybes. - O tu juk nesiruoši lipt per turėklus, ką? - nutaisė tokį įtarų žvilgsnį ir įsmeigė jį į Vi akutes.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 2:31 am

-Na, jei ten yra turėklų...nebijosiu - atsisuko į jį - Ir gali nebijoti, tikrai nešoksiu. - patikino Adamą ir šyptelėjo. Baikit, Violet nesugebės net užlipti ant turėklo, nes aišku dėl jos "mažos" aukščio baimės ji bus įsikabinus savo gidui į ranką.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 2:52 am

- Beabejo yra, - pavartė akis nelyginant turėklai apžvalgos aikštelėse keli šimtai metrų virš jūros lygio yra pats suprantamiausiai dalykas visoje Žemėje. - Puiku! - entuziastingai šūktelėjo, nutaisydamas šypseną nuo ausies iki ausies ir išsiropštė iš mašinos. Ją apėjęs Vi dar nespėjusi išlipti, atidarė jos dureles ir paslaugiai ištiesė ranką merginai.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 8:08 pm

Violet paėmė jo ranką ir išlipo iš mašinos.
-Tavo plaukai atrodo nuostabiai
tarstelėjo ji tokia...rimta veido išraiška.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 11:02 pm

Išgirdęs tokį netikėtą komplimentą?, Adamas sukrizeno, tačiau nužvelgęs rimtą Vi veidelį, ūmai užsičiaupė. Paskui merginą uždaręs mašinos dureles, savam delne spustelėjo jos ranką ir švelniu truktelėjimu, prisitraukė Violet prie savęs, nors ką čia... jau ir prieš tai jie stovėjo beveik vienas prie kito.
- O tu visa atrodai nuostabiai, - su nuoširdžia šypsena tarstelėjo.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeKv. 08 11, 2011 1:47 am

-Oooow, Ačiū
raustelėjo ji ir apsikabino Adamo ranką. Kadangi ji buvo laaaaaabai žemutė palyginus su juos, jie turėjo atrodyt visai...mielai ^^
-bet tu manęs ryte nesi matęs.
Ji pakėlė savo veidelį į jį ir šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeKv. 08 11, 2011 3:43 am

- Jau tik nereikia, - sumurmėjo perversdamas akis. Nuleidęs jųdviejų rankas kiek žemiau, palinko prie žemutės Vi ir kaktą atrėmęs į josios, nusišypsojo, įsižiūrėdamas į merginos akutes. - Neabejoju, kad ryte atrodai dar gražesnė, - sušnabždėjo. Veide išlaikęs tą pačią mielą šypsenėlę ir beveik nesumirksėjęs akių kontakto metu, netrukus kiek atsitraukė ir pasisuko bokšto pusėn. - Einam? - šypteldamas pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeKv. 08 11, 2011 2:30 pm

Violet šyptelėjo ir išgirdusi apie klausymą tik energingai linktelėjo toliau stebėdama Adamą keistai žibančiomis akimis.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimePen. 08 12, 2011 1:57 am

Laisvosios rankos pagalba numygęs vieną vienintelį mygtuką rakteliuose, užrakino mašiną ir įsimetęs juos į kišenę, nukreipė akis į Vi. Pastebėjęs tas keistai žibančias jos akutes, tik nusišypsojo. Spustelėjęs merginos ranką savam delne, lėtu žingsneliu patraukė su ja bokšto link.
- Soooooo... papasakok apie save, - išsišiepė, žvilgteldamas į Vi.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimePen. 08 12, 2011 2:01 am

-Kad mano praeitis labai...na...ji ne tokia, kurios norėtum klausytis
numykė ji viduje savęs pagailėdama. OH, ir kodėl ji taip save gadino atvykusi į Angliją?
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimePen. 08 12, 2011 2:10 am

- O tu... išbandyk mane, - pakilnojo antakius. - Išklausysiu jos su mielu noru, - šypsodamasis patikino.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimePen. 08 12, 2011 2:36 am

-Na, kaip nori.
sunkiai, labai sunkiai atsiduso ji.
-Atvykau iš Islandijos prieš kelis mėnesius. Pirmą kartą pamačiau savo tėvą ir pasirodo jis susirado kitą ir ją vedė. Jo moteris manęs nekenčia, o tai mane nervina. Aišku, buvau silpna ir pasimetusi, mat mano mamos kūno taip ir nerado, taigi pasinėriau į narkotikų pasaulį. Apvogiau savo pamotę, tėvas įsiuto ir uždarė mane kažkokioje klinikoj kuri buvo Šveicarijoje. Po to grįžau, nervinau tokį Way.... Na tada vėl išvykau ir Vuolia - po kelių savaičių aš jau čia.
mergina nudelbė akis į žemę įsitikinusi, kad jos lygis nukris pašnekovo akyse.
-Bet manau, kad norėjai išgirsti kažką kito, ne?
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimePen. 08 12, 2011 2:59 am

- Gali ir nepasakot, jeigu nenori, - skubiai pridūrė po Vi atsidūsimo, bet jai pradėjus porint savo istoriją, tik neva apgailestaujamai sumirksėjo dėl per vėlai išsakytų savo žodžių. Klausydamasis merginos, keliose vietose supratingai sulinksėjo.
- Naaaaaa... - užtęsė balsę, pakeldamas žvilgsnį į Vi veidelį. - Tu bent jau turi istoriją. Ne taip, kaip kitos tuštutės šitame mieste, - sukikeno. - Ir dėl to tu man daraisi įdomi, - prisimerkęs nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimePen. 08 12, 2011 3:03 am

-Tikrai? Aš tau dabar nesu kokia išprotėjus kvailė?
pakėlė nekaltas akeles į jį
-Na, jau geriau iš viso neturėti jokios istorijos.
Tyliai pridūrė ji ir šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimePen. 08 12, 2011 10:26 pm

- Tikrai ne - kiek susiraukes skubiai patikino. - Tu ne isprotejus ir ne kvaile, puikiai zinau, ka narkotikai daro zmonems ir tai buvo visiskai pateisinama tavo atveju, - syptelejo, omenyje turedamas sunkia Vi praeiti. - Zinai, - tarstelejo, palinkdamas zemiau prie merginos,- ko gero tau buvo isrinkta labai gera klinika, nes jeigu nebuciau zinojes, tikrai nebuciau atspejes, kad vartojai, - sukrizeno. Atsitieses, sunere judvieju ranku pirstus ir eidamas, pradejo svytuoti ju rankas prieki ir atgal. - Tiesa sakant, ne, - papriestaravo. - Dazniausiai man tenka klausytis paiku kliusku blondiniu ir ju kvailu pasakojimu. Didziausia tragedija - joms nuluzo batu kulniukas arba jos nusilauze nagus, - pavarte akis.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimePen. 08 12, 2011 11:11 pm

- O kodėl bendravai su tom blondinėm?
Stebėdama Adamą paklausė mergina
- Vietoj tavęs bučiau padegus jų plaukus.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 1:50 am

- Šiaip, kai jos tylėdavo, buvo visai neblogai, - sukikeno, prisimindamas "turiningai" praleistą laiką su buvusiom merginom. - Mano tėvas... - nutęsė ir atsiduso. - Jis... kaip čia pasakyt, senas vilkas, - sukikeno, omenyje turėdamas tai, jog jis neturi moters, bo Ado mama mirė labai labai senai. - Tėvas turi daug pinigų, todėl patinka daugumai moterų, o tos moterys turi prisigimdžiusios kliūškų blondinių, taigi... - gūžtelėjo pečiais. - Suprantu tave dėl tavo tėvo ir pamotės, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 1:57 am

-Kaip žiauriai.
užjaučiamai linktelėjo ji.
-Šiaip mano tetis yra nuostabiausias iš visų žmonių kuriuos pažinojau. Tik jo žmona.... Na, ji ant manęs pyksta dėl to, kad aš atsiradau pas tetį ir..grobiau jo meilę. Na bent jau taip suprantu. Na, ji man nėra gyvenimo rodiklis ir šiaip, jei mano tetis laimingas, man nesvarbu su kuo jis. Man svarbu, kad jis laimingas. Ir jeigu b8tu taip, kad kas nors sugriautu jo laimę...
Ir dabar pasirodys jos truputį žiaurioji pusė
-...iškasčiau tą žmogų iš po žemių, padurčiau su peiliu, nulupčiau leisgyviam odą ir sudeginčiau ir ta....O dieve, ar aš tai pasakiau garsiai?
supratusi, kad laaaabai susimovė jai truputį pakirto kojas.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 2:03 am

Su šypsena klausęsis pirmosios Vi žodžių dalies, jai prabilus apie savo ketinimus, susiraukė ir sustojo.
- Aha, labai garsiai, - prisimerkė. - Žinai, man patinka tavo užsidegimas, - sukrizeno, stipriau sunerdamas jųjų pirštus ir toliau žengdamas linkt bokšto.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 2:06 am

-Man taip gėda
laisva ranka pasitrynė kaktą ir nuleido akis į žemę.
-Dar niekad taip nepasakiau garsiai prie kitų žmonių....
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 13934
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 3:03 am

- Nesigėdink, - pavartė akis. Išnėręs savo pirštus ir rankų pynės, viena rankute per pečius apsikabina Vi ir lengvai ją glustelėjo prie savęs. - Viskas gerai, tai tik rodo, kaip tu rūpiniesi mylimais žmonėm, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14843
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 5:06 pm

Ji šypsodamasi pakėlė savo veidelį į Adamą
- Žinai, tu trečias malonus žmogus kurį pažįstu.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eifelio bokštas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eifelio bokštas
Atgal į viršų 
Puslapis 79Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Gyvenamosios vietos :: Užsienis :: Prancūzija :: Paryžius-
Pereiti į: