Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Eifelio bokštas

Go down 
+5
Gabrielle de Gilbert
Will Howardson
Aveu Noringhton
Amiki Scott
Allan Scott
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriusPranešimas
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 2:47 pm

-Tikrai nebuvo kvaila?
Nusišypsojusi tarė ji ir viena ranka pavėlė jo plaukus.
-Tikrai tikrai tikrai?
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 14000
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 7:16 pm

- Tikrai tikrai tikrai tikrai, - išsišiepęs patikino. - Tu esi pati mieliausia kadanors mano sutikta asmenybė, - su šypsena prisipažino.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 8:18 pm

-O tu...o tu šiaip nuostabus.
nesumojusi ką pasakyti daugiau apie jį šyptelėjo. Juk jei ne jis ji sėdėtu cypėje ir galvotu, kaip reaguoja Allanas. Be to, juk jis turėjo žavias akis, kurios prikaustė Violet dėmesį per pirmąsias 15 minučių.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 14000
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeKv. 08 18, 2011 3:36 am

- Mataai? - nutaisė plačią šypseną, išgirdęs Vi žodžius. - Tu per daug miela ir tavo komplimentai per daug mieli, - sukikeno. Atsitiesęs, nuo merginos kaktos patraukė į akis kritusią grifką (vadovaujuosi avataru xDD) ir nusišypsojo.
- O dabaaar... dabar aš siūlau grįžt į tavo viešbutį ir užsisakyt ko nors valgomo, nes neabejoju, jog po visko esi išalkus, arba galim lėkt pas mane ir pats mums ko nors valgomo suruošiu. Oh, galiu paminėt, jog iš manęs labai neblogas kulinaras? - tyliau ištarė paskutinį sakinį, lyg tai būtų kokia nors didžiulė paslaptis, ir sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeKv. 08 18, 2011 6:17 pm

-Mano komplimentai visada tokie, nes man visi pažįstami yra nuostabūs
kiek kvailokai šyptelėjo ir linktelėjo
-Na, mano kambario registracija turbūt yra atšaukta, nes nepasirodžiau ir nepatvirtinau užsakymo... Ir šiaip, kaip drįsčiau atsisakyti tavo gaminto maisto. Juk vien vaizdas kaip tu kankiniesi gamindamas turbūt bus nepakartojamas.
nusijuokė violet. Kaip gerai, kai viskas yra apmokama jos tėvo sąskaita >: D

Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 14000
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeKv. 08 18, 2011 7:44 pm

Išgirdęs apie nepatvirtintą Vi kambario užsakymą, Adamas kiek prisimerkė.
- Žinaaai... - taip nekaltai nutęsė, sumirksėdamas akutem. - ...galėčiau tave apgyvendint viename iš tėvo viešbučių. Už dyką, - sukikeno. - Uoj ne, kokia čia kančią tau gaminti, - plačiai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeKv. 08 18, 2011 8:18 pm

-Tau vienas vargas su manim.
nuleido akis žemyn ir tada prabilo depresiškai tyliu balsu
-Gal man reikia keliaut namo?
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 14000
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 1:58 am

- Iš kur ištraukei tokią nesąmonę? - suraukė antakius Adamas, tokiu nesusipratėlišku žvilgsniu įsistebeilydamas į Vi veidelį. - Namo? Bet tu ką tik atvykai, - tyliau sumurmėjo. Taaaip, Vi išvykimas reikštų Vi išvykimą ir Adamas visiškai nenorėjo, kad ji išvyktų.
Atgal į viršų Go down
Will Howardson
Magijos Ministras
Magijos Ministras
Will Howardson


Pranešimų skaičius : 101
Taškai : 15243
Registracijos data : 2011-04-08

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 5:58 pm

Gabrielle de Gilbert rašo:
- Willai, žinoma ne, tik galvoju.. - atsakė.
- Umm, ką galvoju?
Sukikeno, pakildamas ant abiejų tvirtų kojų ir rankų pagalba nusipurtydamas dulkeles.
Atgal į viršų Go down
Gabrielle de Gilbert
Direktorė
Direktorė
Gabrielle de Gilbert


Pranešimų skaičius : 221
Taškai : 15643
Registracijos data : 2011-02-18

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 6:31 pm

- nieeko. - šyptelėjo vaikinui. - taai, kada darysim savo vestuves? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Will Howardson
Magijos Ministras
Magijos Ministras
Will Howardson


Pranešimų skaičius : 101
Taškai : 15243
Registracijos data : 2011-04-08

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 6:33 pm

- Net neįsivaizduoju. Idėjų dar jokių neturiu, - gūžtelėjo pečiais, vieną ranką uždėdamas ant turėklų.
Atgal į viršų Go down
Gabrielle de Gilbert
Direktorė
Direktorė
Gabrielle de Gilbert


Pranešimų skaičius : 221
Taškai : 15643
Registracijos data : 2011-02-18

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 7:21 pm

Gabė gūžtelėjo pečiais ir pasižiūrėjo kažkur į tolį.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 8:53 pm

Adam Bellamy rašo:
- Iš kur ištraukei tokią nesąmonę? - suraukė antakius Adamas, tokiu nesusipratėlišku žvilgsniu įsistebeilydamas į Vi veidelį. - Namo? Bet tu ką tik atvykai, - tyliau sumurmėjo. Taaaip, Vi išvykimas reikštų Vi išvykimą ir Adamas visiškai nenorėjo, kad ji išvyktų.

-Juk sukėliau ir vis dar keliu problemas.
Susimastė ji
-Tu mane traukei iš kalėjimo ir dabar trauki iš bėdos siūlydamas viešbučio kambarį, mat per savo kvailą galvą nenuėjau į tą Britannique Paris iš karto kai atvykau....
Ji nutilo ir pradėjo juoktis, vien dėl to, kad savo vis dar veikiančiu proteliu sugalvojo būdą kaip išsiaiškinti ar jis nori, kad ji atgal į Angliją.
-Owwww, taip ir galvojau, kad nenori, kad išvažiuočiau~
suklapsėjo akimis ir vis dar su ta pačia šypsena truputį pavėlė jo plaukus

Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 14000
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 10:46 pm

- Nejuokink, kokios dar problemos, - pavartė akis. - Bet juk vos atvykus čia, tu turėjai nueit į mitingą ir pareikšt savo nuomonę apie gyvūnų teises, ne taip? - šyptelėjo. - Tavo galva visai ne kvaila, juk nei ne ji, nebūtume susitikę, - tarstelėjo Adamas, keliais pirštais perbraukdamas per merginos plaukus ir įsižiūrėdamas į josios akis. Staiga kažką sugalvojęs, plačiai išsišiepė.
- Vi... ką pasakytum, jeigu į Angliją grįžčiau kartu su tavim? - pasiūlė, veide vis išlaikydamas tą pačią plačią šypseną.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 11:18 pm

-Na, taip aš nemoku prancūzų taigi, net nesupratau apie ką reikėjo rėkti...
truputį piktokai sumurmėjo ir išgirdusi jo pasiūlymą išsišiepė iki ausų.
-Man tinka! Galėtum miegoti mano kambarį, tik tektu atkraut visus pokemonus ir kitus žaislus... Ir tetei tu patiktum ir Ashley ir kitam vaikui, kuris dar negimė... Bet dėl Ami nežinau. Ai, ji privalės tave pamėgti~, bet manau, kad ir taip mėgs
Nusijuokė
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 14000
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeŠt. 08 20, 2011 4:52 am

Grynai prancūziškai sumalęs "aš tave būtinai išmokysiu tos kalbos, mieloji", sukrizeno, juk Vi niekaip negalėjo suprast Ado žodžių.
- Mėgsti pokemonus? - sumirksėjo. - Mataai, radom dar vieną mus siejantį dalyką, - išsišiepė. - Oi, nesijaudink. Tėvams aš patinku, - šyptelėjo. Dar nebuvo tokios merginos motkelės ar tėvo, kuris nebūtų pamėgęs Adamo. Juk c'mon, jis viskas ko reikia - gražus, aukštas, gražus, protingas, velius, mielas, dėmesingas, pasižymi neblogu charakteriu ir šiaip... ne vampyras.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeŠt. 08 20, 2011 8:52 pm

Aišku, mergina net nesivargino domėtis ką jis sumalė ta neaiškia kalba
-O tau ir patinka pokemonai?
kaip koks mažas vaikas išsišiepė
-Žinau, kad tu jiems patiksi, nes tu idealus, nesi įsivėlęs į jokią mafiją ar šiaip į kokias problemas... Ouw, tu turbūt toks vienintelis.
Suklapsėjo akutėmis Vi.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 14000
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 21, 2011 2:49 am

- Kam jie gali nepatikt [[MAAAAAN xDD]]? - pavartė akis Adas, iškeldamas šiaip jau labai retorišką klausimą. - Tu apie mane susidarei per gerą nuomonę, - sukikeno. Taaip, Adamas idealus, bet ką jau čia, reikia pasikuklint juk biškį. :D
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 2:21 am

[[jule O O ]]

-Baik tu, teisinga ta mano nuomon4 apie tave.
pirštu bakstelėjo jam per nosį ir nusijuokė. Adamas turbūt vienintelis žmogus kuris privertė ją taip dažnai juoktis per vieną dieną.
Atgal į viršų Go down
Adam Bellamy
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Parduotuvės/krautuvės savininkas
Adam Bellamy


Pranešimų skaičius : 64
Taškai : 14000
Registracijos data : 2011-08-04

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 2:41 am

[[Ahaaa? (wasntme)]]

Vi nusijuokus, nusišypsojo ir susikrovė rankas merginai ant kaklo, šitaip palinkdamas gerokai arčiau jos.
- Man patinka kaip tu juokiesi, - sukikeno. - Ok, kada mes planuojam ten vykti? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Violet Scott
Varno Nago šeštakursė
Varno Nago šeštakursė
Violet Scott


Pranešimų skaičius : 438
Taškai : 14909
Registracijos data : 2011-03-20

Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 2:48 am

[[kaip taip galima? .-.]]

-Galim ir dabar. Man ne problema.
kilstelėjo antakį mergina ir vėl nusijuokė. jos juokas truputį priminė ančiuko krikenimą.
-Aišku, mes jiems to nepranešim, ne?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eifelio bokštas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eifelio bokštas   Eifelio bokštas - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eifelio bokštas
Atgal į viršų 
Puslapis 99Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Gyvenamosios vietos :: Užsienis :: Prancūzija :: Paryžius-
Pereiti į: