Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Depp'o namai

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 4:37 am

Išgirdusi iš kur sklinda balsas, Ami šyptelėjo. ji puikiai žinojo kaip...skaniai ji atrodys. Patraukusi ten, įėjo į miegamąjį, kuriame gulėjo vaikinas.
-tu visada netyčia. ir žinai koks tai rezultatas? visad nukenčiu aš.
kiek susiraukusi tarstelėjo, susidėdama rankas ant klubų. net nenorėdama pasidarė DAR DAR niomniomesnė. [išvertus į lietuvių labą seksualesnė xD]]
-taip apsirengus būti tinka, valdove?
su didele pašaipa paklausė ir apsisuko vietoje.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 4:51 pm

Gurkšnodamas kavą, nukreipė akis į kambaryje pasirodžiusią Ami. Visą šlapią. Kiek prisimerkęs, lėtu, tyrinėjamuoju žvilgsniu nužvelgė niomniomnišką moterį. Jos beveik nuogu kūnu (prisiminkim, kad jį dengė tik lateksinės medžiagos suknelė) varvantys vandens lašeliai... mrarr.
- Tu mane provokuoji? - kilstelėjo antakį, vis dėl to sugebėjęs pakelti žvilgsnį iki jos akių.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 4:54 pm

-tai aišku.
sunėrė rankas ir pasirėmė į durų staktos kampą tokiu "Cha" žvilgsniu žiūrėdama jam į akis.
-ir kadangi šaltas dušas man visai padėjo, turi teisę tik žiūrėt.
gūžtelėjo petukais.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 5:05 pm

Išgirdęs apie savo teisę, prunkštelėjo ir sukikeno.
- Čia mano namai, man priklauso visos teisės, susijusios jos su tavim ar ne, - kiek prisimerkęs pareiškė. - Ir kadangi aš nesiruošiu tau leisti sušlapinti mano patalus, turėsi kaip pižamą panaudoti ką nors iš mano garderobo, - sumurmėjo pakildamas nuo lovos. Pasiekęs spintą, tokią didžiūūlę, pravėrė jos dureles ir nužvelgė ant pakabų sukabintus rūbus. Užmatęs švarius marškinėlius, būtent juos netrukus ir nukabino nuo pakabos, bei ištiesė juos moteriai.
- Nors aišku gali miegot ir nuoga, pasirinkimo teisė, - vyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 5:08 pm

-Nors namai ir tavo, aš prie jų neprisiskaitau.
žiūrėdama kaip jis jai išrenka marškinius, skeptiškai juos paėmė ir prisidėjo prie savęs.
-Tu tikriausiai pamiršai, kad po tokiais drabužiais aš nieko neturiu.
pažvelgusi žemyn, kad suprastų kiek tie marškiniai dengia, tarstelėjo. rimtai, jie vos siekė jos klubus, o tai reiškė, kad viskas persišviestų. tada žvilgsnį gražino į jį.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 5:19 pm

- Tada už namą akivaizdžiai permokėjau, - gūžteldamas pečiais sumurmėjo. Išgirdęs Amės nepasitenkinimą, pavartė akis ir į spintą pakabinęs nieko nebelaikančią pakabą, uždarė dureles.
- Do I look like I give a fuck? - kilstelėjo antakį, išreikšdamas kaip stipriai jam nusispjaut ar moteriai tai patinka ar ne.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 5:23 pm

-tai ne mano problema.
pridūrė išgirdusi apie jo nereikalingą investą namui. išgirdusi sekančius žodžius prisimerkė.
-užjaučiu tas, kurios su tavim miega.
įkišusi rankas į rankoves, susisagstė marškinius iki viršaus ir tada labai nepatogiai išsinėrė iš suknelės.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 5:27 pm

- Tada ir tu verta užuojautos, - kiek palenkęs galvą į šoną, sumirksėjo. Grįžęs prie savo lovos, prisėdo ant jos krašto ir vėl į rankas pasiėmė puodelį dar nebaigtos ir neatšalusios kavos, kurios netrukus gurkštelėjo.
- Žinai... - prabilo Amei benusirenginėjant. - ...svečių miegamieji dar ne iki galo įrengti, - taip lyg tarp kitko prasitarė.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 5:30 pm

-oj ne, tą kartą aš turėjau kuo persirengt. o tu kaip matau nepasirūpinai moterišku garderobu.
klaktelėjo liežuviu traukdama marškinius žemyn.
-Ir tu vis tiek mane atsitempei čia? Šaunu. sakyk kur svetainė. galiu miegoti ir ant sofos.
sunėrė rankas laikydama suknelę prie savęs.
-aš vis tiek pripratusi.
nusukusi akis į šoną tyliai sau sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 10:58 pm

- Su Lotte gyvenom kitur, atsikrausčiau čia po jos... - kiek susiraukė, ieškodamas tinkamesnio ir mažiau skaudesnio žodžio, kaip pasakyti apie savo merginos nužudymą. - ...mirties. Jos drabužiai likę ten, taigi... - gūžtelėjo pečiais. - Nesiruošiu dėl tavęs vienos tokios principingos, kuriai neįtinka mano rūbai, lėkt ir ieškot kažkokių apdarų specialiai, - pareiškė ir gurkštelėjo kavos. Visai pabaigęs savo gėrimą, padėjo puodelį ant naktinio stalelio ir pakėlė akis į moterį. Išgirdęs apie moters pripratimą miegoti ant sofos, kas ko gero turėjo reikšti dažną jos miegojimą ant to žiauriai nepatogaus daikto, prisimerkė.
- Problemos rojuje? - kilstelėjo antakį, nepraleisdamas progos paerzinti Amės dėl šeimyninių reikalų.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:01 pm

-Lottė? Dieve, tai šuniškas vardas.
kilstelėjo antakius. kadangi apie tą merginą ji girdėjo pirmą kart, jos viso vardo nežinojo.
-tik vieną? oj, vargšeli, negi nepermiegojai su kokia nors kekše iš kampo? tai būtų taip nebūdinga tau.
užjaučiamai klaktelėjo liežuviu. išgirdusi klausimą, prunkštelėjo.
-aišku, kad ne. ant sofos miegu tada, kai mano vyro nėra namie. dvigulėj lovoj viena miegot aš nepripratus.
tokiu tyliu ir dviprasmišku tonu sukuždėjo.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:12 pm

- Lottė tai Charlottės sutrumpinimas ir po velnių, jis skamba begalę kartų geriau nei Amiki, - susiraukė. Oh c'mon, apie mirusį tik gerai arba nieko. - Žinai, vaikystėj turėjau nelabai stabilios psichikos kalytę vardu Amiki. Lakstė po kiemus, duodavosi su visokiais benamiais šunim ir atsivesdavo vaikučių, kuriuos skandindavom upėj. Galiausiai kalę užmigdžiau, - žiūrėdamas į Amę susakė išgalvotą istoriją. Aišku, nei vyro veide nei balse neatsispindėjo jokia melo užuomazga. Ir pritaikius Deppo žodžius realiai, buvo galima rasti šiokių tokių paslėptų minčių, kad jeigu tik norėtų, tai taip pat lengvai sutvarkytų ir pačią Amę.
- Tos "kekšės iš kampo", kaip tu sakai, tikrai primena padoresnes moteris nei tu, - gūžtelėjo pečiais. - Oh, tikrai? Sofa svetainėj dvigulė, - sumirksėjo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:18 pm

-iš kur taip išmokai meluoti? tada seniai seniai tu sakei, kad mano vardas gražiausias ir, kad tu neturėjai nei vieno suknisto augintinio.
su tokia kiek erzinančia šypsenėle veide atsiminė. Kadangi Amė lottės nepažinojo, ji galėjo apie ją sakyt ką nori ir toliau erzint Deppą.
-vargšė. tikriausiai buvo tokia... prislėgta, kad teko būti su tavim.
klaktelėjo liežuviu.
-na.. tos kekšės taip ir nesugeba susirast vyrų ar susilaukt....vaikų.
vietoj dukters pakeitė paskutinį žodį. ne ne, geriau Deppui nežinot, kad Amė turi dukrą.
-sofa? dvigulė? reiškia jos galima ir neištiesti.
atkryžiavo rankas ir susidėjo rankas ant klubų.
-tu juk puikiai žinai, kad šalia tavęs aš nesigulsiu.
tokiu tvirtu balsu pareiškė. o jeigu iš tikrųjų, tai galvojo, kad dabar kai susipyko su vyru yra tokia palaužta, kad jai pakaktų peties išsiverkti ir ji laisvai atsigultu su et kuo.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:27 pm

- Tikrai taip sakiau? - iškėlė antakius, vaizduodamas žiauriai nustebusį. - Pardon, nepamenu, - vyptelėjo. Amei vėl pradėjus kalbet Lottę, atsiduso, nutaisydamas tokį... nežinau, labai naivų veidą.
- Ji mano mylėjo, supranti? - sumirksėjo, tačiau tuojau įsispitrijo į moters akutes ir prikando lūpą. - Oh pardon, juk tavęs niekas nemyli, negali to suprasti, - perspaustu apgailestaujančiu balsu ištarė ir galiausiai sukrizeno. - Tu juk su tuo... kaip ten jis, - susiraukė, bandydamas prisiminti Amės vyro vardą. - ...juk su juo tu tik dėl vaiko, right? - kilstelėjo antakį. Moteriai atkryžiavus rankas, žvilgsniu nuslydo jos kūnu, mat dabar ji nebesidengė rankose laikoma suknele. Oii, tie vyro marškinėliai tikrai trumpi.
- Ir kodėl gi ne? - kilstelėjo antakį, atsistodamas nuo lovos ir žengdamas arčiau Amės.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:30 pm

-jeigu tu nieko nepameni, reiškia tarp mūsų nieko nebuvo ir aš gali taip ir pasakyti savo vyrui?
vėl sukryžiavo rankas.
-aš, kitaip nei tu, esu mylima ir savo vyro, ir savo vaiko ir savo likusios gyvos šeimos.
išrėžė.
-hm... gal todėl, kad aš tavim visai nepasitikiu?
jam priėjus arčiau, amė išėjo į koridorių, kas reiškė, kad ji atsitraukė nuo vaikino.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:39 pm

- Klausyk, sakyk tam savo vyrui ką nori, man visiškai neįdomu, juk svarbiausia, kad mes abu žinom kas tarp mūsų buvo, - kiek prisimerkė. Pro ausis praleidęs Amės žodžius apie tai, kokia stipriai mylima ji yra, kaip paprasčiausius nereikšmingus plepalus, žengtelėjo dar arčiau atsitraukusios moters.
- O tu pabandyk pasitikėti, mieloji, - per daug saldžiu, net vimdančiu balseliu sučiulbėjo. - Neabejoju, kad tau reikia pečio išsiverkti. Arba nors kam nors išsipasakoti, - sumirksėjo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:42 pm

-aš nemėgstu meluot savo vyrui. ir aš labai norėčiau užmiršti kas tarp mūsų buvo.
atsakė. oj oj, kalbos apie vyrą pakreipė Amę bloga puse. akyse trumpam pasirodė ašaros. Jam priėjus dar arčiau, Amė paėjo atgal, kol galiausiai pečiais pajuto sieną.
-kodėl tu taip manai?
tramdydama virpantį balsą paklausė.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:50 pm

Amei nugara pasiekus sieną ir nebegalėjus niekur daugiau trauktis, Johnny priėjo artyn. Aišku, paliko padorų keliasdešimties centimetrų atstumą. Tai nebuvo daug, bet turint omeny, kad Deppas dažniausiai atstumų visai nepalaiko, tai buvo ganėtinai nemaža pažanga.
- Tu verki. O tai visai negerai. Žmonės, neturintys problemų, neturėtų verkti, - atsiduso, išlaikydamas kažkokį panašų balselį kaip ir prieš tai. Juk jei jau nori pelnyt moters pasitikėjimą nors trumpam... reikia veikt iki galo *sigh*
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:53 pm

-kas sakė, kad aš verki?
paklausė sugniauždama kumštukus. ne ne, ji tikrai nenorėjo parodyt deppui savo silpnos pusės. po to jis turės dar vieną ginklą kaip suvaldyt Amę, ko jai tikrai nereikėjo. bet tas jos balsas... kelis kartus giliai ir trūkčiojamai įkvėpė ir net pati nepajuto kaip iš akių pradėjo byrėt ašaros.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 11:57 pm

Moteriai pateikus klausimą, Deppas uždelsė atsakyti, lyg tyčia būtų numatęs po kelių sekundžių išriedėjusias Amės ašaras.
- Nusiramink, - švelniai sumurmėjo, susidėdamas delnus ant jos skruostų ir nykščiais nuvalydamas ašaras.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 12:00 am

Ji nurijo ašaras ir linktelėjo. jos lūpa vis dar virpėjo. apkabinusi save nukreipė žvilgsnį į šoną.
-užmiršk ką matei.
tyliai sumurmėjo. ne, šiaip, ji dar nebuvo iki galo išsiverkus, bet ji ir taip jau pasidarė per daug emocinga Johno akivaizdoj.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 12:12 am

- Juk viskas gerai, tai normalu, - šypteldamas patikino, nykščiais dar kartelį perbraukdamas po Amės akimis.

[[ūū, bene trumpiausias Jonnio postas xDD]]
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 12:15 am

[[net keista xD]]

Ami užsimerkė dar kartą pajutusi jo pirštus. ok, šio momentu? ji juo pasitikėjo. ir jeigu jis bus toks šmikis ir pasakys ką nors..... baisaus, Amė tikrai jį sutrankys ir paleis į jį Avadą. nesvarbu, kad reikėtų prieit iki suknelės, kuri guli tarpdury ir išsitraukt iš jos lazdelę.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 14530
Registracijos data : 2011-07-11

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 12:23 am

Ne ne, gal Deppas žmogus ir suktas ar... pripažinkim, šmikis, bet ką jau ką, bet taktiką jis rimtai išmanė ir savo, sakykim, strategijų laikėsi. Net jeigu tai buvo tikslas nuraminti moterį. Iš lėto patraukęs rankas nuo Amės veidelio, patrynė drėgnus delnus vieną į kitą ir atsiduso. Būtent šiuo momentu moteris atrodė tokia... bejėgė. O kur dar tai, jog buvo apsivilkusi trumpais, kiek permatomais vaikino marškiniais. Nesiteikęs nieko pasakyti, laukė kol prabils moteris.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė
Mirties Valgytoja, hilerė
Amiki Scott


Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 20008
Registracijos data : 2011-01-16

Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 12:25 am

-tu nieko nematei.
iškvėpė ir atsimerkė. ok, tada kita teorija. jeigu jis dabar pasakytų ką nors, kad priverstų Amę pasijaust mylima, ji tikriausiai... pultų jam ant kaklo.
-ačiū.
prikando lūpą ir nenorom kiek pasistiebusi pakštelėjo jam į skruostą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Depp'o namai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Depp'o namai   Depp'o namai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Depp'o namai
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Eddy namai
» Sheilos namai
» Zo tetos namai
» Bervill namai
» Deivido namai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Gyvenamosios vietos :: Ūdrų žabangai-
Pereiti į: