Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Monicai dovanotas namas

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriusPranešimas
Mark Williams
Paslapčių Departamento Vadovas
Paslapčių Departamento Vadovas
Mark Williams


Pranešimų skaičius : 1500
Taškai : 16188
Registracijos data : 2010-10-12

Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitimePir. 07 25, 2011 3:09 pm

Vis dar tyliai dūsaudamas po viso šio reikalo Deividas glostė merginos plaukus, o jai persikėlus ant pagalvės jis taip pat pasisuko į ją ir mirktelėjo viena akimi.
Atgal į viršų Go down
https://hogvartsas.forumburkina.com
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35092
Registracijos data : 2011-02-13

Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitimePir. 07 25, 2011 3:19 pm

Pastebėjusi tą mirksni, sukikeno ir nusuko akutes į šoną, nagais švelniai ir iš lėto braukydamas per Deivio krūtinę.
- Pameni, kai tu man sakei, jog prieš mane turėjai tris paneles? - tokiu... labai nekaltu ir saldžiu balseliu prasitarė. - Ir pameni, jog aš nesupykau? - sumirksėjo. - Taigi... hipotetiškai, jeigu tau kas nors pasakytų, jog aš... kaip čia pasakius... buvau neištikima, - trumpam sustabdė savo prakalbą, pakeldama žvilgsnį į vaikino akis. - ...tu juk labai nesupyktum, nes žinai, jog tave labai myliu, right? - sumirksėjo. - Hipotetiškai. Aš nesakau, kad tai būtinai įvyks, - skubiai pridūrė.
Atgal į viršų Go down
Mark Williams
Paslapčių Departamento Vadovas
Paslapčių Departamento Vadovas
Mark Williams


Pranešimų skaičius : 1500
Taškai : 16188
Registracijos data : 2010-10-12

Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitimePir. 07 25, 2011 3:40 pm

Išklausęs merginos žodžius ir kiek suraukęs antakį jis ilgai negalvodamas tarstelėjo:
- nieko negaliu pažadėti. - prikando lūpą ir pažvelgė į lubas.
Atgal į viršų Go down
https://hogvartsas.forumburkina.com
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35092
Registracijos data : 2011-02-13

Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitimePir. 07 25, 2011 3:48 pm

- Kaip tai negali pažadėt? - susiraukė Mo. - Tu juk žinai, kad negalėčiau to padaryti, - švelniai sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Mark Williams
Paslapčių Departamento Vadovas
Paslapčių Departamento Vadovas
Mark Williams


Pranešimų skaičius : 1500
Taškai : 16188
Registracijos data : 2010-10-12

Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 26, 2011 1:53 pm

- tai kodėl tuomet man sakei, kad jei kas pasakytų ir taip toliau. - suraukė antakį pasisukdamas į Moncę.
Atgal į viršų Go down
https://hogvartsas.forumburkina.com
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35092
Registracijos data : 2011-02-13

Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 26, 2011 3:12 pm

- tiesiog vienas žmogus... - pradėjo Mo, tačiau susizgribusi, jog geriau nereikia nieko sakyti, užsičiaupė ir atsiduso. - Žinai, išmesk tai iš galvos, - nusišypsojo, labai tikėdamasi, jog Amė sutvarkė tą reikalą su Braunu dėl Moncės.
Atgal į viršų Go down
Mark Williams
Paslapčių Departamento Vadovas
Paslapčių Departamento Vadovas
Mark Williams


Pranešimų skaičius : 1500
Taškai : 16188
Registracijos data : 2010-10-12

Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 27, 2011 2:01 pm

Supratęs, kad jis kažko nežino tačiau išliks ramesnis jei ir nesužinos Deivis linktelėjo ir pasižiūrėjo į Moncės akis.
Atgal į viršų Go down
https://hogvartsas.forumburkina.com
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė
Monica Hilton


Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 35092
Registracijos data : 2011-02-13

Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 27, 2011 4:10 pm

Sugavusi Deivio žvilgsnį, Mo šyptelėjo. Atsidususi, padėjo galvą jam ant peties ir nukreipė akis į laikrodį. O tada, įvertinusi valandinės rodyklės padėtį, prikando lūpą.
- Klausyk... - sumurmėjo, pakildama iš lovos. - Man reikia sutvarkyt vieną reikalą, - tarstelėjo. Susirankiojusi savo rūbelius, Mo greitai apsirengė. - Jeigu liksi čia, tai jauskis kaip namuose, - šyptelėjo, pasisukusi į vaikiną. Pristryksėjusi prie jo, pakštelėjo Deiviui į lūpas ir pamojavo rankute. O tada paliko kambarį, netrukus ir savo namus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Monicai dovanotas namas - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monicai dovanotas namas   Monicai dovanotas namas - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Monicai dovanotas namas
Atgal į viršų 
Puslapis 1010Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Namas.
» Garwin namas
» Ricardo Namas
» Rudasis namas
» Sofi Namas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KITOS VIETOVĖS :: Gyvenamosios vietos :: Užsienis :: Prancūzija :: Paryžius-
Pereiti į: